Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, menni fog ezután is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, menni fog ezután is?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, másfél éve. Koleszosok vagyunk mind2en. Ő idén fog végezni, nekem még van 1-2 évem. Ha minden igaz Pestre fog menni. Minden nap megfordul a fejemben ez a gondolat, és nagyon nagyon elszontyolodok tőle :( Mert eddig kb alig volt olyan nap h nem láttuk egymást...Hétvégeken is mindig megoldjuk h együtt lehessünk. És most elmegy...Vajon ugyanígy fg működni a kapcsolatunk? Én teljes mértékben megbízok benne, csk félek, hogy én fogok kiborulni...:(
2011. jan. 10. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg szeretitek egymást, és mogoldjátok, hogy hétvégete mindig együtt legyetek, akkor működni fog, bár nagyon nehéz.

Mi is távkapcsolatba kényszerültünk, minden nap a hétvégét várjuk... De ki lehet bírni, főleg úgy, hogy tudom, már csak egy év van hátra.

Emailokat írunk egymásnak, meg minden nap telefonon is beszélünk.

Ne aggódj, ki lehet bírni, és a szerelmeteket is megerősítheti. Legalábbis mi azóta még jobban szeretjük egymást. :)

2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog ugyanúgy működni. De ettől ne ess kétségbe! Kicsit máshogy kell majd ütemezni a programokat. Ne aggódj most ezen. Inkább a vizsgákra koncentrálj. Vagy már túl vagy az összesen?
2011. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!