Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a nevét. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a nevét. Mivel engesztelne ki titeket?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok, hogy ennek nincs jelentősége, mert máskor is előfordult már ez, vagy ha később megtudnátok, hogy az ex-párotokkal is hasonló történt, és átérzi azt a fájdalmat, amit ezzel nektek okozott?
2011. jan. 10. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi?

Rosszul írtad a nevét és ettől lelki traumát szenvedett, vagy mivan?

2011. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi van? Ennyire korán van, vagy csak én nem értem? Nincs is korán.

Más nevet mondtál szex közben?

Ez elég gáz.

2011. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sex közben Mariska helyett ,Arankának hívta az ágyasát!!!:)mit nem értetek ebben??hm...?:D:D
2011. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszer esett meg velem, expasival. nem mondta ki a rossz nevet, csak majdnem, de a hosszú szünet, ami a megszólalást követte biztosított róla, hogy nem engem készült nevemen szólítani.

nem szex közben történt, de így is nagyon szarul esett. főleg, hogy egy olyan lány nevét mondta, aki amúgy is sokat őgyelgett körülötte, én meg ráadásul utáltam...

sosem felejtettem el, bár a szakításhoz nem ez vezetett.

2011. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szex közben. Csak beszélgetés közben.
2011. jan. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!