Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt, hogy photosh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy photoshopos vagyok? Miért lett ez divat a facebookon?

Figyelt kérdés
Felrakok egy jó képet, nekem alapból tényleg eléggé erős kék szemem van és gyúrok is 2-3 éve, erre a képeim alá beírja pár idióta, hogy jól tudsz photoshoppolni engem is taníts már meg, sőt csajok is beszólnak, hogy a szemed tuti nem igazi biztos photoshop. Nem csak nálam másoknál is van ilyen láttam hogy sok emberre ezzel rácáfolnak akinek vannak érdekes és jó képei. Miért van ez manapság, már nem lehet elhinni ha valakinek kék a szeme, rögtön gyanúsítani kell, hogy photoshop vagy kontaktlencse? Nem értem mi van azt se tudom hogy kell használni a photoshoppot nem is értek hozzá...
2011. jan. 10. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért már már senki sem valódi. A személyes találkozásokat felváltotta az internetes ismerkedés, mindenki itt éli az életét. Élőben meg senki nem tud beszélgetni a valódi érzéseiről. ne törődj velük! Azért megnézném azokat a kék szemeket ;)

18/L

2011. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki ismer élőben ugyis tudja hogy valódi vagy.:d

Am én photofiltrézni szoktam a bnőm

15.l

2011. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

XD

Eljön még az idő, amikor az utcán is utánad szólnak, hogy nem is ilyen kék a szemed, biztos kontaktlencse, az izmod meg szilikon.

NE foglalkozz az ilyen gyerekes baromságokkal, vedd úgy, mint dicséretet: annyira jól nézel ki, hogy el sem hiszik. :D

2011. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
küld a képet,majd mi eldöntjük:)
2011. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez most miért párkapcsolatok téma?

Istenem, ilyen óriási problémák...

Egyébként meg nem tudom mit vered ennyire magad a p*cskönyv miatt, nem mindegy, ki mit ír? Töröld a regisztrációdat, ha ennyire zavar, hogy ki mit mond és kész. Ki nem sz@rja le, hogy használsz e photoshopot, vagy sem. Mondd meg nekik, hogy megmutatod hogy élőben is olyan színű és kész.

2011. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!