Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az elöny ha tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az elöny ha tudok taekwondozni? :D

Figyelt kérdés

Mármint h csajozás.Hogy azért nálatok jelentene valamit ?:P.

Még kezdö vagyok de..Jól megy:D

(Aki nemtudná miaza taekwondo nézz meg ezt: tekerjen bele 0:50-ig)

http://www.youtube.com/watch?v=dnzMbU4N8Vg


15/F


2011. jan. 9. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nálam nem 16f
2011. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy tudsz 'taekwondozni' és szerintem minden nő nevében beszélhetek.


19/L

2011. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tök jó hogy a lányokat kérdezted és egyből egy fiú válaszol:)amúgy szerintem nem előny!!egy női válaszoló:D
2011. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nálad előny lenne ha egy lány tudna karatézni?


Második válaszoló.

2011. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a suncik nem örülnének annak, ha lerugdosnád őket, viszont ez a sport (meg úgy mindegyik) óriási önbizalmat ad, na azzal már tudsz mit kezdeni náluk.
2011. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látom, mindenre felkészültél! :D
2011. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uccsó elötti köszii.:D.hát nálam elöny lenne e a karatés csaj?biztos jobb formája mint a többi lánynak szval jahm =).
2011. jan. 10. 00:24
 8/8 anonim válasza:

Szerintem előny, mert így a lány talán még egy kicsit nagyobb biztonságban is érezheti magát, mintha egy tongyókával lenne (bocsi akit megsértek), mert tudja, hogy meg tudod védeni őt. Azon kívül így legalább jól kifejlődnek az izmaid, pl hasizom, vagy vádli...másszóval lesz egy jó kis férfias külsőd:p


Amúgy meg én is Taekwondozom, szóval én csakis azt tudom mondani, hogy ha belekezdtél, ne hagyd abba, mert a munkádnak meglesz a gyünölcse. Már 13 éve űzöm ezt a sportot, szóval tudom, hogy mit mondok. (17/L)

2011. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!