Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14éves fiú vagyok jár 1el alattam 1 nagyon jó faj már régóta ismerem de csak most tetszett meg.Már msnen dumáltunk sokat meg minden és montam neki h nem is hittem hogy el lehet vele ilyen jót dumálni.és ő is monta h ő sem hitte volna.

Dumáltunk már 1 kis ideje és montam neki hogy őrülten tetszik meg minden és azt monta h bocsi nem mert van barátom akit szeretek.De most már nincs barátja és nem tudom mit csináljak.Megint mozduljak rá a témára??

minden nap dumáltunk 1 órát

Aki tud pls írjon


2011. jan. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"1el alattam 1 nagyon jó faj"


Zsidó vagy cigány? Esetleg nigger?

2011. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nem az

1 szép és jó fej lány.

2011. jan. 9. 21:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam nem faj hanem fej,ne kötözködjetek
2011. jan. 9. 21:13
 4/7 fegyvernepper ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni...
2011. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most mit kell izélni h "tanulj meg helyesen írni"...kijavította akk nemtom minek kell itt okoskodni.

Háth sztem ne olyan hevesen mozdulj rá,hanem szépen fokozatosan.Msn-en kívül menj oda hozzá suliba is...de csak ilyen baráti arcot mutass,ne ronts ajtóstul a házba,mert akkor leráz.Legyél kedves és figyelmes,aztán majd csak kikaalakul valami.Sok sikert!

2011. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mást nem tudnék tenni szerintetek_?

Tök sok dolgot meg szokott velem dumálni.De nagyon sokat.Majdnem szinte mindent

2011. jan. 10. 21:09
 7/7 fegyvernepper ***** válasza:
Annyira hülyén fogalmazol... Egy kultúrbarbár vagy.
2011. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!