Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
A suliban egy lány azt mondta, hogy szeret. Én nem reagáltam rá, mert azt hittem, viccből mondta. Már lassan másfél hónapja. Egyre csak rá tudok gondolni, talán még is nem viccből mondta. De nem merek rákérdezi, mert félek, hogy elutasít.
2011. jan. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy közeledni hozzá, hogy nem hozod fel ezt a kijelentését, így kiderülhet, hogy valóban komolyan gondolta. Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve eljönni Veled egy programra vagy bármi és ha szerencséd van tényleg tetszel neki, vonzódik hozzád(talán még korai lenne azt mondani, hogy szeretitek egymást).

Ha így van akkor örülni fog, hogy Te lépsz, ha meg nem akkor maximum azt mondja, hogy köszi nem, de legalább kiderül, hogy hogy érez, és esetleg összejöttök.Sok szerencsét!Légy bátor!

2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy hülyeség volt a részedről, kizárt, hogy viccből gondolta volna. Nagy esély van rá, hogy még mindig szeret, és akkor biztosan nem utasítana el. Esetleg kérj bocsánatot, amiért úgy viselkedtél vele (szerintem megérdemli), és cselekedj! :)
2011. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!