Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg ezért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ezért szakított velem?

Figyelt kérdés

barátom szakított velem igaz csak 3 hétig jártunk.előtte volt egy barátnője akivel pár hónapja szakított majd velem elkezdett randizni aztán irt h összejött újra a csajjal. majd pár hét múlva írt h szakítottak és velem akarja folytatni. most meg kirak és csak annyit mondott h nem látja velem a jövőjét semmi többet. kérdeztem h tehetek e valamit vagy változtassak, erre ő h nem.

meg hogy egy hete nem is taliztunk és ez is benne van...de hát nekem is vizsga van és neki is ezért nem pedig kérdeztem h talizzunk-e:S

én ezt nem értem


2011. jan. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
:)Hagyd a fenebe azt a fiut!Nem erdemel az meg teged!Jobban teszed ha a vizsgaidra es a sajat eletedre, erzeseidre koncentralsz es nem masra! Eld az eleted amig lehetoseged van ra:)
2011. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vagy megcsalt és nem mondta el vagy összejött a csajjal?

vagy csak nem bírt rám várni mert együtt aludtunk 3 szor de nem történt semmi..lehet ezért? tényleg szar h nem mondott semmit:/

2011. jan. 9. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
a srác azt se tudja, mit akar...szórakozott veled, szórakozik azzal a csajjal, össze-vissza kavar...hagyd a f*nébe, keress egy normálisat!:)
2011. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólóknak...ez a pasa egy szemét alak...csak kihasznál téged is és a másik csajt is.játszadozik veletek.felejtsd el és jobb,ha kikerülöd messziről.
2011. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az exét csalta veled.
2011. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!