Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működne tovább vagy nem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne tovább vagy nem sok reményt fűztök így hozzá?

Figyelt kérdés
Van barátom. 9 hónaja vagyunk együtt! Most pedig eltiltottak tőlle! Szóval eg yhéten egyszer találkozhatunk,és én nem mehetek hozzá és nem aludhatunk együtt! Szerintetek ez meddig húzza még a kapcsolatunk? Ezt az heti 1xeri találkozást én nem fogom kibírni! és szerintem a barátom se! Nem akarom azt se hogy elpártoljon tőllem és e miatt szakítsunk! :( Szerintetek?
2011. jan. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 1 évig jártam a volt barátnőmmel heti 1 találka mellett. Ha szeretitek egymást, akkor kibírjátok. Úgyhogy ez csak rajtatok múlik. Engem dobtak, de még mindig szeretem.

20F

2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni. Mennyi időre szól ez a heti 1 találkozó? Próbáld meg rábeszélni a szüleidet, hogy a nyári szünetre ez ne vonatkozzon. Produkálj egy szép év végi bizonyítványt, és akkor biztosan megengedik, hogy nyáron többet találkozzatok. Addig meg tessék tanulni. Egyébként meg van a világon telefon, internet...meg lehet azt oldani.
2011. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta hogy addig amég nem bizonyítok! :(Csak nem egészen értem ezt a bizonyítás dolgot!!de mindegy. Szóval most rákapcsolttam a tanulásra,hátha akkor....de nem hiszem hogy ez meglágyítaná a szívét! Szoktunk telefonon is beszéln de az azért az mégsem olyan mintha itt lenne melletem.:(

És köszönöm szépen válaszaitokat!! :)

2011. jan. 10. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdezed meg anyukádtól, hogy pontosan mit vár el tőled? Azt sem tudod, hogy pontosan miért kaptad ezt a büntetést? Legyél már "felnőttebb", és beszéld meg anyukáddal, pontosan mit vártok el egymástól. Vagy mi a baja a barátoddal...
2011. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!