Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak neki ajándékba? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinklady9295 kérdése:

Mit adjak neki ajándékba? Fontos!

Figyelt kérdés

Idén ballag el a sulinkból a barátom és valószínűleg elmegy egy másik iskolába és lehet hogy kéthetente fogom látni. Nemsokára betölti a 19-et és a leírtak miatt most valami személyesebb dolgot szeretnék adni neki mint egy pulcsi vagy ilyesmi. Nyakláncot, karkötőt már kapott tőlem úgyhogy azok nem jók.

Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne!


2011. jan. 9. 20:03
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
próbáld kitudni mi az, amit szeret, és lepd meg azzal. ha romantikusabb típus, vehetsz olyasmit, amit magánál tarthat kis talizmánként... használd a fantáziád, legyen valami különleges, amit mástól úgysem kapna, akkor eszébe jutsz majd róla.
2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is valami szerencse talizmán félére gondoltam de pl mi lehet egy olyan? =/
2011. jan. 9. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ebből nem jöttünk rá hogy miket szeret csinálni. Az én fiúm pl szeret gitározni ezért a karácsonyi ajándékjai mellé kapott még egy gravírozott pengetőt. Ha szeret gitározni akkor ezt is adhatod neki és ezt a zsebébe is hordhatja, és ha előveszi rád gondol. Vaagy nem is tudom. Mondjuk én azt kicsit furinak tartom, de sok embertől hallottam már a "gravírozott toll" ötletet. És ha suliba megy, akkor ott majd használhatja is, és amikor azzal ír akkor mindig eszébe jutsz majd.

Most így enyni jutott eszembe gy hogy nem tudom mit szeret :)

15/L

2011. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülinapján még ne azzal foglalkozz, hogy majd elballag... odébb van az még. Majd akár akkor is adhatsz egy ajándékot neki, ballagási, vagy érettségi ajándék címen.
2011. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukám tanárnő, és az osztályától búcsúajándékként olyan kispárnát kapott, amin elöl az osztálya fényképe van, hátul pedig belehímezve a monogrammok.


Szerintem ez szép ajándék lenne a barátodnak. Előre mehetne a párnára a közös féynképetek, hátulra pedig belehímeztetnél valamit.

2011. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!