Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bókoljunk egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljunk egy felnőtt férfinak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudatom elég gyakran és elég hihetően az én drágámmal, hogy mennyire szeretem, mennyire értékes embernek tartom.
2011. jan. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
REGGEL ébreszd azzal,hogy lecummantod,ez minden bóknál többet ér.
2011. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem apró szívességekkel, kedveskedéssel is ki tudod fejezni.pl sütsz neki sütit csak úgy, vagy amit az előző mondott:)
2011. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam tenni. Biztosan azért nem ért belőle, mert kevésbé egyszerű ...
2011. jan. 9. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
És olyannak hogy bókoljunk,akivel még sosem szexeltünk? Azért váratlanul beállítani hozzá, abba az ágyba, ahol talán a felesége is alszik és ott orálisan kielégíteni elég durva húzás lenne :DD
2011. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig izgalmas lenne...felébred az asszony,vagy nem?
2011. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bókolj úgy és akkor, amikor jön. De azért óvatosan, és ne túl direkt módon. :D Például szex után közvetlenül mondhatod neki, hogy "Te vagy a legjobb", vagy máskor mélyen a szemébe nézve, hogy "Felháborítóan szép a szemed", ezek szerintem biztos nem árthatnak. :D
2012. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!