Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Holnapig. Lemenjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Holnapig. Lemenjek hozzá?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány ő is 16 éves.

Majdnem jártunk nyáron annyira szerelmesek voltuink egymásba de elb@sztam.

Összevesztünk és hónapok óta nem beszéltünk.

Nagyon nyomul rá egy 20 éves c!gánygyerek aki csak ki akarja használni és ezt meg akarom akadályozni.

Azt terveztem,hogy holnap lemegyek hozzá,hogy elmondjam neki,hogy ne foglalkozzon azzal a gyerekkel csak ki akarja használni.

Csak nem tudom,hogy hogy állítsak oda hozzá ?

Hónapok óta nem beszéltünk és akkor egyszer csak suli után hazafelé mikor már majdnem otthon van elkapom és elmondom neki ?

Ez így nem gáz ?

Azt sem tudom,hogy hol kezdejem,mert nem számít már rám,hogy valaha beszélno fogunk.

Hagyjam,hogy átverje az a gyerek vagy tegyek ellene?

És ha lemegyek akkor,hogy kezdjem az egészet ?

Ötletek ?


2011. jan. 9. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Írjál neki egy SMS-t, vagy e-mailt, hogy találkozni szeretnél vele fontos ügyben, vagy hívd fel telefonon, és mond neki ugyanezt. Beszéljetek meg egy találkozót, és ott mondd el neki.
2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

honnan veszed ezt tutira h ki akarja használni ? és azt h ez a csaj engedné-e egyáltalán ezt a kihaszn. dolgot ?


szerintem gáz,hogy csak így hónapok után felbukkansz és ezt adod elő neki..azt fogja hinni h féltékeny vagy, és nem hiszem h hallgatna rád!


inkább kezdj el ráirogatni msn-enen, beszélgessetekk, oké h elbaszt*ad vmivel de jóvá lehet tenni..

ha téll. annyira szerettétek 1mást, lehet megint beléd zúgna és összejöhetnétek,és ezzel le lenne tudva ez a 20éves gyerek is..

2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem ha csak ugy odamész akkor az elég gáz és ha ennyi ideje nem beszéltetek akkor nem is fogja érdekelni amit mondassz neki,sőt lehet még többet fog talizni azzal a másikkal, mert ugy fogja érezni h féltékeny vagy, és neki ez jol fog esni h 2 srác "nyomul rá", vagy elküld a picsbe,hogy ne avatkozz bele a dolgába!.Sztem hagyd, majd maga rájön hogy csak ki akarja használni a másik.Utánna meg megtod vigasztalni,tudsz vele beszélgetni!L/19
2011. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ha hagyja magát és kihasználja akkor utána én nem akarom vígasztalni,mert akkor én már undorodni fogok tőle....

Szal akkor lényeg a lényeg ...

NE menjek le ?????

2011. jan. 9. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
semmiképp ne menj le, csak beégnél előtte.. azt mondaná h ez az ő dolga..
2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor myvipen küldjek valamit ?
2011. jan. 9. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
NE !
2011. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért mert járt vagy jár másik sráccal, akkor utánna nem álsz már szóba vele?, mért undorotsz tőle? ez hülyeség!!!!!!!!!ha undorodni fogsz tőle, akkor sztem előbb kérdezd meg magadtól, hogy ténleg szereted-e!!
2011. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolom nem arra értette hogy jár-e másik sráccal, hanem hogy ez a csávó csak kihasználná (megdugná) és azután undorodna tőle..

vagy nem ?

2011. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!