Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt fel neki?

Figyelt kérdés
Tegnap akartunk a barátommal először szeretkezni, de nem állt fel neki. Nagyon sajnáltam mert teljesen magába zuhant. Mondtam neki hogy engem nem érdekel, előfordul, próbáltam vigasztalni. Amúgy mindketten szüzek vagyunk. Túlságosan izgult vagy mitől lehet ez?
2011. jan. 9. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz;)
2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, izgult.

Egyébként próbáltál neki segíteni, hogy felálljon vagy csak sajnálgattad?

2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam segíteni persze!
2011. jan. 9. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd a szádba, majd nem izgul. Egyébként megesik valóban ilyen, ha még nem vagytok készek a szexre.
2011. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, nem tudom nálatok hogyan volt, de sokan írják ide, hogy hétvégére tervezik az elsőt. előre meghatároznak egy időpontot, aztán csodálkoznak, ha nem jön össze, mert egész héten azon gondolkodnak, hogy milyen lesz? jó leszek?

Ezt csak azért írom, mert szerintem a legjobb az elsőnél is meg mindig ha spontán történik meg a dolog. Nem kell előre betervezni.

2011. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mi nem terveztük be. Mondtam már neki hogy én spontán szeretném és egyetértett. :)
2011. jan. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!