Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Mi a véleményetek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mi a véleményetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van barátom 6 éve, elég rossz a kapcsolatunk most. Az egyik kollégájával nagyon jó barátságban vagyunk. Neki családja van. De 2 napja történt olyan ami eddig még nem, jeleket küldött felém, ami egyértelműek voltak, de az is igaz hogy kicsit volt benne pia is. de nagyon kedves és figyelmes velem.

Így engem nagyon összezavart, és én magam sem tudom mit érzek, van valami vibrálás közöttünk. De lehetetlen hogy összejöjjünk. Nem megoldható. Mit tegyek? Mi lesz ha beleszeretek? Inkább futamodjak el és ne találkozzak vele többet? vagy mit csináljak?

előre is köszönöm a megértő válaszokat


2011. jan. 9. 15:47
 1/3 anonim válasza:

Akármilyen rosz is a kapcsolatod a pároddal,szerintem mérlegelj!

Nem tart sokáig a letargia,ez szerintem csak egy hullámvölgy,de tisztában kell lenned az érzéseiddel.

Az illető ittas állapotban volt,szóval,lehet,hogy eltitkolta és most merte kimutatni,vagy flörtölt,vagy csak friss húsnak számítasz neki.De azt se felejtsd el,hogy ő családos,nem lenne helyes ezt felborítani,ha ő menni akar akkkor talál majd mást rajtad kívül is!

Szerintem várj,hátha idővel jobb lesz a pároddal a kapcsolatod és az illető majd kiderül,hogy lép-e vagy csak egyszeri esert volt.


Üdv: Pici

2011. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sziaa. Szerintem ne hagyd magad belebonyolítani egy másik kapcsolatba. Hiszen utána csak te fogsz szenvedni ha ő csak egy kalandra vágyik. Probáld meg elfelejteni. Az a lehető legjobb.
2011. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést azt elfejeltettem írni, hogy ez a férfi hamarosan elválik majd a feleségétől, ugyanis nekik is nagyon rossz a kapcsolatuk. Ott IS ment a megcsalás és hasonló dolgok.

ezek után mint gondoltok?

köszönöm az eddigi válaszokat :)

2011. jan. 9. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!