Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha unalmas vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha unalmas vagyok, soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Nem tudok úgy viselkedni, mint az átlagos lányok, képtelen vagyok csak úgy elbeszélgetni valakivel a semmiről. Nagyon nehezen nyílok meg és csak nagyon kevés embernek, pedig sok embernek tetszem állítólag.
2011. jan. 9. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok csak csávóba és nekem sem volt még barátnőm szóval most pesszimistán mondhatnám azt hogy nem lesz , de inkább majd lesz idővel , csak nehezebben
2011. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt már barátom, csak azért lett vége, mert azt mondta 3 hónap után, hogy ő feladja, engem sose fog megismerni...
2011. jan. 9. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is a semmiről kell beszélgetni hanem olyasmiről ami mindkettőtöket érdekel, vagy egymás szokásairól, jelleméről, érzéseiről, úgy talán meg is ismernek előbb utóbb...


Én se kötöm bárki orrára az érzéseim, de ettől még nagyon szívesen megismernélek, vagyis bebizonyítanám, hogy nem vagy lehetetlen eset, mit szólsz? :)


16/f

2011. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"képtelen vagyok csak úgy elbeszélgetni valakivel a semmiről. Nagyon nehezen nyílok meg"


Ha képtelen vagy elbeszélgetni a semmiről, akkor beszélj valamiről... hidd el más se a semmiről akar beszélni veled. Legalábbis jó esetben.

2011. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem is baj, hogy nem úgy viselkedsz, mint a mai "lányok"... ne is akarj olyan lenni, lesz barátod, csak egy hasonló típusú emberrel kell megismerkedned, vele könnyebben fogsz ismerkedni is és hamarabb ismer meg, mert két "félős" hamarabb megtud nyílni egymásnak. :)
2011. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy csomó fiú örülne egy csendes lánynak, aki nem szól bele minden dologba és nem fecseg feleslegesen.

És eddig csak azért nem tudtál megnyílni senki mellett, mert nem olyanok voltak, akik mellett ezt megtehetted volna, majd jön olyan, aki megért téged és szívesen elmeséled neki a titkaidat, vágyaidat, érzéseidet. Meglátod mennyire csodálatos érzés lesz, csak várd ki a végét :)

2011. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szerintem olyanokkal jöjj össze akikkel van közös érdeklődési területed, vagy sok közös ismerős, és aztán nem kell mindig beszélgetni a barátoddal annyi más fantasztikus dolgot hozhatsz össze vele egy szó nélkül :P .

És sokszor elég az ha mellette vagy és összebújtok vagy babusgatjátok egymást.

2011. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!