Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a másik lány. Mit Tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nitrus kérdése:

Az a másik lány. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és a párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Tökéletesnek indult a kapcsolat, úgy éreztem majd ő lesz az AKI... Kb 2 hét után egy randinkon kibukott belőle vmi... Az ölembe borulva zokogott egy másik lány hiánya miatt.. persze megsértve rákérdeztem hogy mióta nincsenek együtt, erre annyi volt a válasz hogy másfél éve, de a lány meghalt... Hogy én el sem tudom képzelni mennyire hiányzik neki, és bla..bla.. azóta nem sűrűn beszélünk róla, de nekem minden egyes nap a fejemben van a lány hogy mennyire szerette őt.. Most nekem mondja ugyanezt, és arra kért hogy adjak neki időt, és meglátom minden rendben lesz... meddig tudok én még ezzel együtt élni?? Mit tegyek? Mivel próbáljam meg a saját, és az ő fejéből kiverni azt a lányt?
2011. jan. 9. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igen komoly dolog. Más úgy szétválni valakivel, hogy szakítanak, vagy konkrét ok miatt elválnak az útjaik, de hogy meghal az egyenesen szörnyű!! Itt el kell döntened, hogy tudsz vele megértő lenni, vagy úgy érzed, hogy fiatal vagy és nem kell neked még ilyennek kitenni magad, és tovább lépsz. Ezt véleményem szerint sosem fogja elfelejteni, maximum idővel enyhülhet a dolog.
2011. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. Azt érzem hogy muszáj időt adnom ennek a dolognak hisz nagyon megszerettem,és nagyon jó vele. Különleges ember.. csak mikor eszembe jut megint, akkor szörnyű érzés, és hibásnak érzem magam amiért szinte belejöttem ebbe az egészbe... hülyén hangzik, de.. sosem éreztem ilyet...
2011. jan. 9. 13:52
 3/6 gratis30 ***** válasza:
Ez eléggé komoly dolog, de ugyebár szokták volt mondani, hogy az idő begyógyítja a sebeket. Neked kell mérlegelni, hogy megtudsz-e ezzel birkózni hosszútávon is. Ha nagyon szereted a párodat javaslom, hogy keressetek fel egy szakembert aki tud segíteni. De arra vigyázz, hogy hogyan tereled a szót erre a megoldásra, nehogy sértésnek vegye, vagy azt higgye, hogy bolondnak akarod titulálni. Nem lennék a helyedben, de kitartás szurkolok neked, és ha úgy látod, hgy jobb a párodnak ha beszélhet róla akkor néha kezdeményezz egy-egy beszélgetést. Sok sikert !
2011. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. Azt érzem hogy muszáj időt adnom ennek a dolognak hisz nagyon megszerettem,és nagyon jó vele. Különleges ember.. csak mikor eszembe jut megint, akkor szörnyű érzés, és hibásnak érzem magam amiért szinte belejöttem ebbe az egészbe... hülyén hangzik, de.. sosem éreztem ilyet...
2011. jan. 9. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon lehet ilyet érezni, mert egy elég speciális eset. Akkor viszont leginkább te gondolsz erre. Legjobb lenne ha te próbálnál meg túl lenni ezen a gondolat soron, és arra fókuszálni, hogy úgy jól érezzétek magatokat, ahogy egy jól működő párkapcsolathoz illik.
2011. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bár kettőnk közt az a baj hogy én szeretném ha kibeszélne magából mindent, de ő pedig nem szeretne erről sokat beszélni.. mikor ott van AZ a pillanat akkor megnyílik, és látom rajta hogy még mindig hiányzik neki.. nekem meg persze hogy fáj.. de az ötleted nem volt rossz hogy szakembert keressünk fel, hátha tudna segíteni..
2011. jan. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!