Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a párotok fogott vissza?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon lusta tanulás terén, nem szereti csinálni, nem igyekszik, hogy jobb jegyei legyenek. Nagyon durva érdektelenséget mutat, és ha nekem esetleg valami dolgozat, vagy témazáró jól sikerül egyből nekem esik, hogy mennyire stréber vagyok. Ha tanulni akarok, akkor egyből azzal jön, hogy én mennyire nem foglalkozok vele, hogy a tanulás fontosabb nekem mint Ő. Pedig ez nincs így, szeretem, csak tudom, hogy most ez is fontos az életemben. És egyszerűen megsértődik ha azt mondom, hogy tanulni szeretnék. Pedig tényleg semmi mással nem foglalkozok ilyenkor, csak a könyvet bújom. Nem ért meg engem, hiába könyörögtem már neki, hogy mennyire fontos lenne, hogy jó jegyeim legyenek, és úgy nem tudok tanulni, ha állandóan vele kell lennem. Nevetségessé tesz, megkérdőjelezi, hogy szeretem-e, pedig nagyon ragaszkodok hozzá :(


Mit tudok tenni? Ti mit tennétek?


Egy elkeseredett lány :'(


2011. jan. 9. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne viccen kívül, ha elhagynád!


Soha semmilyen körülmények között ne hagyd, hogy bárki gátat szabjon annak, hogy tanulj, és ezáltal több legyél, hiszen később annak köszönhetően élsz majd meg!

Ha most elhanyagolod, később bánni fogod, hogy ne haragudj, de egy hülye gyerek miatt tartasz ott, ahol tartasz.


Ha nem képes megérteni, hogy tanulnod kell, akkor menjen amerre lát.

2011. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gratis30 ***** válasza:
Nagyon önző és nem érdekli, hogy veled mi is lesz a jövőben ha nem tanulsz. Gondolom eléggé fiatalka lehetsz és nem ez életed legutolsó pasija, tehát sok reményt nem látok, haogy hosszútávú lesz a dolog. Ha most hagyod, hogy befolyásoljon és nem tanulsz később meg fogod bánni. Szerintem penderítsd ki és keress egy normális srácot aki nem csak a saját érdekeit nézi!
2011. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Tényleg annyira rosszul érzem most magam, az előbb vesztünk össze, mert ma este tanulni akarok, holnap suli, tegnap egész nap vele voltam, és nincs máskor időm tanulni :( Miért kell választanom a szerelem és a tanulás között? Most azt mondta, hogy akkor ne találkozzunk, inkább elmegy a haverjával kocsmázni(&csajozni). Miért zsarol? :'''(
2011. jan. 9. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen primitív, ostoba ember, akkor hagyd a picsäba. Vágj vissza. Azért "zsarol", mert hagyod magad. Mondd azt neki, hogy akkor menjen csajozni a haverjaival, hogyha az fontosabb neki, mint a normális kapcsolata.

Nekem vizsgaidőszakom van, a barátom azt mondta, hogy inkább ne találkozzunk, tanuljak sokat, legalább hamarabb letudom, és akkor végre többet lehetünk együtt. Szerintem ez a normális hozzáállás.

2011. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a jövődről van szó!!! tekintve, hogy így állnak a dolgok, ő kevéssé valószínű, hogy szerepelni fog a távoli jövődben...

kell még magyaráznom?


ne hagyd, semmiképp sem, hogy visszafogjon! ettől függhet az életed, hogy most mennyire hajtasz, és nagyon kevesen vannak így, mint Te, hogy ezt belátják, és tényleg hajtanak...

az pedig, hogy zsarol, méghozzá ilyen gonosz módon, kimondottan gyermekded. hisztis pasival nem éri meg együtt lenni, olyannal meg pláne nem, aki ilyesmiért megcsalna!

okos lány vagy, nézd kívülről az életed. ha Tőled kérdezné ezt valaki, mit válaszolnál neki?

lesz még más barát is, talán olyan, akivel majd együtt fogtok tanulni :)

2011. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Madmax12 ***** válasza:

A tanulást válaszd!

A tudást senki sem fogja elvenni tőled!,a barátodat igen!.

Ha nem tolerálja,hogy te egy értelmes és okos lány szeretnél lenni,akinek van tehetsége is hozzá,akkor hagyd ott,biztos találsz másikat.

2011. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen könnyű lenne elhagynom :( mert ezen kívűl nincs semmi baj vele, csak ezt nem képes felfogni. Mintha nem egy nyelvet beszélnénk :'( néha tényleg olyan érzésem van, mintha egy külföldinek magyaráznék.
2011. jan. 9. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell választanod! Ez egy rossz döntés volt, hogy vele vagy most. Most, hogy ezt mondta mondd is meg neki, hogy úgy csajozzon, hogy többet ne is keressen téged.


Főleg, ha ilyen a hozzáállása az élethez, akkor felmerülhet a kérdés, hogy egy züllött utcaseprővel akarsz később együtt élni?


Okosabb vagy Te annál! ;)

2011. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!