Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk? Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé féltékeny tipus. Nem engedi hogy magassarkúban járjak, hogy felvegyek olyan ruhákat amik nekem tetszenek, mert aztmondja hogy nemakarja hogy tetszek másoknak és emiatt ''elvegyenek tőle''. Ugyanakkor amikor elmegyek elé suliba, megkér hogy öltözzek már fel "|<urvásan" mert szereti ha a barátai irigykednek rá. Szerintetek ez normális?
2011. jan. 9. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, sőt gáz.
2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi vagy te a játékszere ? Ha látod k@rvás cucc, ha meg nem akkor jó kislányos ? Szánalom a srác. Szerintem beszéld meg vele, vagy hagyd ott.
2011. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fél hogy elveszít és azért mondja, hogy visszafogottabban öltözködj, éreztesd vele, hogy szereted és akkor nem fog féltékenykedni... legalábbis így a logikus...
2011. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez full gáz ! ne hagyd magad , nehogy már ő határozza meg a stílusod..
2011. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos büszke rád, menőzni akar veled, de félt is, nehogy elveszítsen. Ez alapból normális, viszont nem lenne szabad rád erőltetnie semmit. Mert ha bízik benned alapból nem érdekli hogy mennyire van kint a melled, úgyis tudja hogy ha valaki bepróbálkozik te nem foglalkozol vele.
2011. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!