Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri megmondani?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, és mostanában nem érdeklem, de nem meri megmondani, hanem hülyít. Mindenféle ürügyet kitalál hogy miért nem találkozhatunk. Nekem azt mondja hogy nemtudunk találkozni mert segítenie kell az apjának, és nem engedi hozzám. Megkérdeztem az apját hogy így van e. Aztmondta hogy nem is kell semmit segiteni. Miért nem meri a szemembe mondani hogy ha nem kiváncsi rám vagy nincs kedve találkozni? miért keres kifogásokat? Miért nem szakít? Kell neki egy biztos pont és ezért hülyít?
2011. jan. 9. 11:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kérdez rá ,és ha nem válszol vagy ugyérzed hogy megint hülyít akkor szkíts vele azt majd utána eldöntitek ti hogy mi legyen...
2011. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Szinte velem is ugyan ez volt. Bnőm nem akart velem talizni, mindig vmi kifogással jött...

Sajnos mi szakítottunk, vagyis ő velem... érthetetlen :S

2011. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak annyi. Ő hazudozik neked, ami egy normális kapcsolatba nem fér bele, te pedig nem bízol benne és ellenőrizgeted, hogy igazat mond-e, ami szintén nem helyes (bár te jogosan nem bízol benne, hiszen hazudozik, de a normális kapcsolatban a bizalom nagyon fontos).
2011. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eljött az ideje, hogy Te szakíts vele.

ha ezt így elviseled, akkor jobb nem lesz már. szar dolog, de jobb túlesni rajta...

2011. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!