Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtat a kialakított képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtat a kialakított képen a lakása?

Figyelt kérdés
Változtat a nőről kialakított képeteken az ,ha láttátok a csaj lakását?Gáz az ha a szüleivel lakik 20 -25 évesen.Melyik a szimpatikusabb ha egyedül él vagy ha bárki mással?
2011. jan. 9. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ki hogy gondolkodik.én ebben az országban nőttem fel,és tudom a kereteket is nagyjából.egyedül szabadabb élni csak nem mindenki teheti meg.nő szempontjából nem kizáró ok ha arra gondolsz.

24/ff

2011. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem, hogy ez nem sokat számít... Tehet róla valaki, ha a szüleivel él 25 évesen? Én legkorábban 24 évesen kapok diplomát, aki év vesztes, az 25, mire dolgozni kezd az orvosi után. Egyetem mellett kizárt, hogy dolgozni tudjunk, a legmagasabb ösztöndíjból egy albérleti díj nem jön ki, így mindenki kénytelen a szüleivel élni, akinek nem olyan tehetős a családja, hogy vegyen neki saját lakást és minden költséget álljon is, amíg nincs saját keresete... Nagyon remélem, hogy a fiúk nem ez alapján döntenek egy lány mellett/ ellen :$

20/L

2011. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és aki mondjuk nem jár fősulira ,de már 19-20 évesen egyedül él?Vagy mi van azokkal akik 40 évesen is az annyukkal élnek?
2011. jan. 9. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:

40 évesen a szüleiddel élni elég kellemetlen - de ha jól értettük a kérdés itt most rád vonatkozott, és te 25 éves vagy. 25 évesen még belefér - mondjuk ha már nem tanulsz, hanem dolgozol, akkor is kell egy kis idő, amíg összegyűlik annyi félretett pénz, hogy egy stabilabb háttérrel albérletbe mehess. (Van ahol fél évi előre fizetett lakbért kér a főbérlő a biztonság kedvéért...)


Én 23 éves vagyok, kollégista vagyok, egyelőre esélyem sincs saját lakásra, vagy albérletbe menni. 3 lánnyal osztozom a szobámon, nagyon kényelmetlen helyzet, de a párom a világ legtermészetesebb dolgának tekinti ezt, és nem zavarja. Ő dolgozik, már saját lakása van, és mégis mikor komolyabb lett a kapcsolatunk, első dolga volt, hogy egyszer ott aludjon nálam, amikor a többiek hazautaztak hétvégére.


Ha valaki szeret, nem az anyagi helyzet alapján - tehát nem a saját lakásod vagy annak hiánya alapján fog megítélni!

2011. jan. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!