Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen labilis mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen labilis mostanában mindenki?

Figyelt kérdés
Éppen olvasgattam az itteni kérdéseket, és azt kellett észrevennem, hogy pár kapcsolaton kívül mindenki tesztelgetné meg felügyelné a párját. Mostanában ennyire labilisak a kapcsolatok? Miért nem tudnak inkább örülni hogy jelenleg ilyen jó helyzetben vannak?
2011. jan. 8. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Mert csak addig becsülik meg az embert amíg meg nem szerzik,aztán megszokják,hogy van és semmibe veszik a másikat.Mind emberileg,lelkileg érzelmileg mindenhogyan.Nekem már 1 éve lassan hogy nincs barátom,pedig lehetne pasim annyi mint a szemét,de nem kellenek,mert tetü mind.

30/N

2011. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérem, azért ne menjünk el ilyen irányba :)
2011. jan. 8. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de talán azért lehet, mert az ide írók többsége nagyon fiatal, és ebben a korban még amúgy is bizonytalanok a legtöbben.
2011. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ide főleg a 14-22 éves korosztály ír. Szerintem ez sokmindent elmond...
2011. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vok.Akkor mégis mit szeretnél milyen irányba menjünk?Ja el is felejtettem.Hajtja mindenki a lóvét és nem marad idő energia a másikra.Pont arra amire kéne.Ami miatt érdemes élni.Okosíts fel kérlek milyen irány a jó neked?Te mire gondoltál?
2011. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első te olyan agresszív vagy :) nem jó, hogy így általánosítasz.Gondolom van tapasztalatot a párkapcsolatok terén ezért is ez a véleményed.Mondjuk én 17 éves fiú vagyok, és eléggé rosszul esik, amikor olyan emberekkel hasonlítanak össze akik nem érnek 1 falatot sem.1 barátnőm sem csaltam meg, és nem is fogom. Mind nagyon szerettem és igyekeztem megbeszélni velük mindent. Általánosíthatnék én is, mivel volt olyan barátnőm aki csak kihasznált, de nem teszem. A lányok és a fiúk között is van rendes, de sajnos egyre kevesebb.

u.i:Nem azt mondom, hogy hű én milyen rendes vagyok, azt döntsék el az ismerőseim...

17/F

2011. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vok. Én is a nagy többségről beszéltem,akinek nem inge ne vegye magára.Arról nem is beszélve,hogy sokkal össze tetteb dolgokat éltem meg,mint azt Te valaha is gondolnád(azért írom hogy Te mert ennyire magadra vetted).Bárcsak az lett volna,hogy elmegyek dolgozok évekig vagyok valakivel aztán jaj-juj megcsaltak.Nem hasonlítottalak senkihez mert nem is ismerlek.De ha valaki feltesz itt egy ilyen kérdést akkor Én a meglátásom szerint válaszolok.
2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!