Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen meglepetést csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést csináljak hónapfordulóra?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk 1ütt, fiú vagyok, barátnőm 18 éves, kreatív és gazdaságos ötleteket várnék (válság van :/ )

Köszönöm mindenkinek előre is !!!


2011. jan. 8. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt minden hónapban megkérded? Már ne is haragudj, de a f@szom van teli már ezzel. Öcsém dettó...hát én tuti nem vennék a csajomnak minden hónapban valamit csak azért mert megint eltelt egy hónap...
2011. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

épp ez az h nem ajándékról van szó, hanem vmi meglepetésről...mittomén vacsora, virágszirmok szétdobálva a szobájában... ez olyan mintha mindig piát kapnál születésnapodra, az azért uncsi lenne, de mondjuk a csajod azt mondja h na most különleges lesz, és áthívja dögös bnőjét 1 3-as dugásra, kb így képzeld el...

csak én minden hónapot különlegesnek akarok, a lányoknál meg a 3as fogat ritkán jön be( meg azt én se preferálom)

2011. jan. 11. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Rendes dolog tőled, de ezzel az erővel akár minden hétvégén is ünnepelhettek. Én nem csinálnám, de neked sok sikert hozzá :) Szegény csaj nem tudja majd, hogy most épp mit ünnepeltek :D
2011. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Solarian ***** válasza:

"virágszirmok szétdobálva a szobájában"

az jó k.rva hasznosan hangzik...

2012. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!