Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak, adjatok tanácsok kérlek (? )

Figyelt kérdés
Van egy barátom már több mint egy éve. nem patyolattiszta a gyerek, megbocsátottam neki már egy csókot az exével mert szeretem. mostanában nagyon jól megvagyunk, mindig mondja hogy szeret, meg ölelget mindig meg minden szóval tök jó minden, de... megtaláltam egy társkeresőn, és ez nem az első alkalom, és nem tudom mit gondoljak. mert tényleg jól megvagyunk érzem hogy szeret de akkor miért csinálja ezt??? nem akarom otthagyni ezért, de nem tudom hogy ezzel most mit kezdjek... tudom hogy hülye liba vagyok hogy nem hagytam ott már ennyiért, de kicsit úgy érzem hogy van még esélye a kapcsolatunknak...ajj nem tudom.... az az egyetlen baj hogy nagyon szerelmes vagyok....
2011. jan. 8. 19:55
 1/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nézted ,hogy mikor regisztrált? Lehet még nagyon régen.

Sokan csak azért regisztrálnak ,hogy másokkal beszélgessenek, nem feltétlen társkeresés céljából:)

De azért megkérdezheted tőle....

2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy kérdések egyike. TE mit kerestél azon a társkeresőn?
2011. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek: nemrégóta van nete,szóval valamikor az elmúlt 5-6 hónapban lehetett. amugy rákérdeztem és nekem azt mondta hogy, a haverja egyik csajismerőse fent van és meg akarták nézni, de csak úgy lehet, ha tag vagy azon a társkeresőn ezért őt tették fel, de azt is mondta, hogy ha 3 hónapig nem mész fel, akkor törlődsz utána a rendszerből.... igazából nem tudom, hogy mit higgyek, elhiggyem-e de olyan hülyeségnek tartanám, hogy mellettem ezt csinálja...nem egy ronda gyerek, legalább 5 lányt tudok aki járna vele, felesleges itt néznie lányok után. meg igazából most jól megvagyunk...hát nemtudom...

másodiknak: nem vagyok fent a társkeresőn, hanem nála neteztem és az előzményekben volt benne...

2011. jan. 10. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak én vagyok ilyen: Nem szeretem, ha valaki a gépemen garázdálkodik. Akár van rejtegetni valóm, akár nincs...

Második voltam.

2011. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem szép dolog, szemét vagyok, elismerem, de nem értheted, hogy miért "garázdálkodtam", mindegy...
2011. jan. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!