Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el jobban? Fiuk és csajszik!

Figyelt kérdés

Van 1 fiu aki szerelmes belém.. meg tetszek is neki ..én

ugyan ezt érzem felé de a srácnak van csaj (de őt nem szereti és szakítani akar vele) és nekem kb 1 órával ezelöttig volt pasim de nem szerettem és szakítottam az elöbbi fiu miatt .....nah szóval az a helyzet hogy az a fiu aki tetszik nekem avval minden nap találkozok a suliban és ezért nm tudom elfelejteni de mi már jártunk sokszor de azt akarom kérdezni hogy hogyan tudnám még jobban elcsábítani..mert sokszor van 1 folyosón óránk és sokszor talizunk...és readásul sokszor át megyek hozzájuk mert a legjobb barátnőm bátya a srác!szóval hogyan csábítsam el:Pl féltékenyé tegyem..cicázzak vele..flörtöljek vele..?? szóval mit??:O lécci segítsetek


2011. jan. 8. 19:42
 1/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

féltékennyé tevés és cicázás a legrosszabb megoldás és általában az egoista nők alkalmazzák....

A flörtölés az jó ötlet, és mutasd ki neki, hogy kell neked:) De csak akkor ha tényleg biztos vagy abban ,hogy kellesz neki:)

2011. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100%-ban biztos vagyok benne mivel szarelkmet vallott nekem!!
2011. jan. 8. 20:57
 3/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Sok fiú vall szerelmet azért ,hogy játsszon egy nővel:(

De ha szerelmet vallott, akkor minek akarod elcsábítani ha már el van?:O

2011. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztért hogy játsszon 1 nővel??:O ezt hogy érted...am nem azért kérdem hanem hogy teljesen belém habarodjon vagyis vegye a lapot h nekem sem közömbös ő
2011. jan. 8. 21:10
 5/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Akkor mond el ezt neki:) Biztosan örülni fog. Csak így egyszerűen:)
2011. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy az egyszerű lenne de nem az mert így olyan fiura ..olyan nak tünik mintha meg kérdezném hogy járunk e és ez olyan kezdeményezős...és utálom a kezdeményezős
2011. jan. 8. 21:53
 7/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mond csak, te hány éves vagy?:)
2011. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14
2011. jan. 9. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!