Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből később majd szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből később majd szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy NAGYON aranyos srác, de az a baj hogy nem pont az én estem, mert én mindig egy magas, jóképű, izmos pasira vágytam ő pedig hát 2,3 centivel magasabb mint én, nem mondhatni hogy helyes, de aranyos és nem tudom elmagyarázni csak egyszerűen tetszik, a testalkata mackós nem dagadt félreértés ne essék.

Most nem érzem hogy szerelmes tudék lenni belé csak tetszik és mégis húz hozzá valami lehet ebből valaha majd szerelem?


2011. jan. 8. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt egy kis időt és majd kiderül, hogy mennyire vonzódsz hozzá, és persze fordítva. :) Lehet belőle szerelem, miért is ne? :)
2011. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a testi vonzódás nincs meg már az elején az sosem jó. Valahogy nekem kell az hogy a lányt látván már az első pillanatban azt érezzem hogy letépem róla a ruhát. És félreértés ne essék, ehhez nem muszáj az "ideálomnak" lennie. (mint esetedben a magas izmos pasi). Csak egyszerűen legyen benne valami ami miatt megöl a vágy...de persze ezeknél mind kicsit fontosabb a belső, de nekem ennek is meg kell lennie. Ha valakihez nem vonzódok testileg, nem tudnék vele komoly kapcsolatot elképzelni.
2011. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én vonzódom hozzá testileg is pont ez az csak nem értem hogy mért nincs rá indokom csak ez van:/
2011. jan. 8. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
tudatalatt vonzódsz hozzá, ez már jó jel és miért baj az, hogy nem izmos... én izmos vagyok de attól még nem vonzódik hozzám senki... véleményem szerint ez az ügy egy próbát mindenképp megér, hanem úgyis azon fogsz siránkozni, hogy mi lett volna, ha...
2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!