Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velem? Mért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy fiúval már 3 éve, de néha megbolondulok és msn-ezek olyan fiúkkal aminek nem nagyon örülne a barátom, más megcsalja én ezt csinálom :( És ilyenkor elkap az az érzés h olyan jó lenne mással is lenni, mert ha belegondolok hogy 16 éves korom óta életem végéig egy fiúval legyek, bepánikolok, pedig szeretem nagyon a páromat. Ez mért lehet? És olyan fiúk vannak akik bármit megtennének értem, és ez a legrosszabb, összevagyok zavarodva :(
2011. jan. 8. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szereted még őszintén a barátodat ?


De, ha ilyeneken gondolkodsz, akkor nem hiszem, hogy nagyon elköteleznéd magad egy fiúnál. Tény, hogy még nagyon fiatal vagy..

2011. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. 30 évesen is így érzel majd, csak akkor bonyolultabb a félredugás. Most éld ki magad.
2011. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom őt megcsalni, mert azt naon ellenzem. Csak félek h nem tom h meik a helyes út. És még néha élnék, de ha bele gondolok h akkor elveszíteném, nem tok lépni.
2011. jan. 8. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne kösd le magad,ha enked ez nem oylan jo erzes. tudom,szereted,de késobb ha már tenyleg kiszeretsz belőle,már lehet,h huszon valahány éves leszel,és akkor fogod banni,h nem elvezted ki a fiatalságod. nemtudom,h milyen a kapcsolatotok,nem vagyok ott,h lassam milyen helyzetben vagytok,ezertnem tudok jo tanácsot adni.

csak gondold át,h tenyleg ezt szeretnéd -e.

igaz en csak most leszek tizenhat,de ugy kb fel eve nekem is volt gey baratom,akit szerettem. hosszu tavra terveztnuk,mert nagyon szerettuk egymast. de aztán egyre többet mondtuk,h milyen sokaig egyutt leszunk,lesznek gyerekleink,meg h közös lakás. és valahogy kiabrandultam ebből,valoszinu megijedtem,noha meg csak 15vagyok. pedig tenyleg szerettem azt a srácot,de rajottem,h tul fiatal avygok ahhoz,h lekössem az eletem valakinel. inkább vagyok szingli,h barkire ramosolyogjak,és azzal beszeljek akibvel akarok:-)

rem.segitettem(:

2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
uristen de hibasan irtam :S
2011. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

huszon valahány éves leszel,és akkor fogod banni,h nem elvezted ki a fiatalságod."


- MIért a 20on valahány éves az még nem fiatal?:)

Azért ne írjuk már le a 20on éveseket..mert ,hogy ők már öregek a mai tinikhez képest...


Egyébként igazad van, tényleg ennyi évesen még nagyon fiatal vagy és még benned van az, hogy szeretnél élni szerintem ne kösd le még magad. Bár, ha valóban szereted akkor így nehezebb a dolgod. De csak akkor tedd meg az első lépéseket, ha valóban 100%osan úgy érzed, hogy neked másképp lenne a jó. De ezt csak is te tudhatod. Én nem akarom megmondani helyetted, hogy mit tegyél.

2011. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jólvanna,nem akartam megbantani a huszonéveseket=( :D
2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!