Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

volt egy lány akit honapok ota ismertem és nagyon jo barátok voltunk elöször csak barátok mindent elmodntunk egymásnak és volt egy srác akivel járni akart de viszautasitta a a srácot

egyszer csak elkezdett töb leni mint barátság a lánnyal nagyon örültünk azt mondta szeret, a szerelem és barátság közt van és aztán ez a srác ujra felbukkant de mostmár nem tudta viszautasitani a lány a kérését, mondván mindenkinek jár egy 2. esély

ugyhogy egy párharc alakult ki köztem és a lány másik szeretöje közt kié lesz a lány

végül 2 héttel késöbb vissza léptem gondoltam legyen jo a lánynak és akkor maradjunk ujra barátok a lány beleegyezett és mondta hogy mindent ugy akar ahogy régen volt énis igy akartam de a lány nem ugy viselkedett mint régen és ezt sokszor meg is emlitettem neki aztán egyzser csak nem beszéltünk sokáig haragudtunk egymásra

és még most is itt tartunk nem értem mit tegyek hogy joba legyünk ahányszor ráirok ms nen vagy beszélek vele akkor midnig elutasitja a bezsélgetést nem értem mért ő harakszik rám ha ő vágott át


2011. jan. 8. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul miatta, teljesen igazad van mert neked lenne okod haragudni rá nem neki. Próbáld elfelejteni és kitartást.:)
2011. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mintha csak magamat hallanám. Nálam pont ugyan ez volt és én sem jöttem rá a megoldásra, és a dolog okára. Azóta is keresem a választ.

Ahogy sok "nagy" csajozós már jópár kapcsolaton túl levő haverjaim mondják nem megérteni kell a nőket hanem.... dehát a folytatást te is tudod. Mondjuk én nem így látom ahogy ők.

2011. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen a segitséget
2011. febr. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!