Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes arra a férira várni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes arra a férira várni, aki aztmondta hogy túl van a nőkön?

Figyelt kérdés
34 éves
2011. jan. 8. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:
10 éve volt egy nagy csalódása és azóta nem szeretett úgy senkit, nekem aztmondta, hogy türelem......De én jóval fiatalabb vagyok nála. Vagy éljem az életem és lesz ami lesz?
2011. jan. 8. 09:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó férfi duma, amikor nem igazán tud beleszeretni valakibe, vagy maga sem tudja, hogy mit akar. Ha jajj de beléd szeretne, akkor ne izgulj, túl tudná tenni magát a volt szerelmén! Ezt nem bántásból írom, csak vigyázz vele!
2011. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi ilyet mond, akkor az elmebeteg, vagy behülyítette valamilyen szekta.
2011. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hol? ***** válasza:
Vagy szimplán meleg ...
2011. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ezzel apszolút arra utal hogy nem akar tőled semmit vagy mástól sem..
2011. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek egy 32 ket eves ferfit, akinek jo par eve ongyilkos lett a baratnoje. Evekig csak csajozgatott jobbra ballra, de semmi komoly szandekkal, azt mondogatva, hogy o soha tobbe nem lesz szerelmes. Aztan megismerte a baratnomet es beleszeretett, azt is lehetne mondani, hogy ujra eletre kelt. Sajnos a baratnomben csalodott, igy megint csak vergodik az eletben.


Vissza terve a kerdesre,lehet kell egy kis ido neki amig ujra meg tud bizni valakiben, de ne varj tul sok ideig. Ha mar tobb honapja mondta neked azt, hogy turelem, akkor nem erdemes varni.Egyszeruen nem te vagy az az ember aki valtozasra kesztetheti.

2011. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!