Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfelejtsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem a múltat?

Figyelt kérdés
Újabban nem tok sajnos boldog lenni barátnőmmel,mert nyomaszt a múltja.Nem kell semmi zűrösre gondolni,ő is egy átlag 18 éves lány...semmi olyat nem csinált amin ennyit kéne izélnom,épp ezért nem értem magamat.Elöttem volt neki 3 komoly kapcsolata,és az a baj hogy az elejétől fogva nagyon őszinte volt velem,és minden egyes eseményt,minden egyes dolgot tudok az előző barátaival amit csinált.Az elején nem zavart még,nem is érdekelt,mert azt mondta hogy megtalálta azt a fiút akit keresett(engem)mert sose volt még ilyen boldog senkivel,sose volt ilyen jó semmi senkivel(gondol itt a szexre is)meg minden.Ez egy ideig vigasztalt is,de most 5-6 hónap után elkezdett eléggé idegesíteni,fúrdalni,ha belegondolok,leforog elöttem a kép hogy ő mással is...és akkor van veszekszés sírás rosszkedv minden....És nagyon rossz...tudom hogy nem szabadna a multal törődnöm,de akkor se tudok vele mit tenni....Segítsetek...mit csináljak?Hogy hessegethetném el ezeket a gondolatokat?Mert nem sokon múlik hogy dobom...csak nagyon sajnálom mer nagyon szeret...:(
2011. jan. 8. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat nem egy eszleny a baratnod, sosem osztunk meg ilyen reszleteket, elegge lelombozo, en megertelek, de nem tudsz mit tenni, megprobalod elfelejteni, ha tenyleg szereted a lanyt.

Es a jovoben ne beszeljetek az exekrol, semmi ertelme.

2011. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mert nem sokon múlik hogy dobom...csak nagyon sajnálom mer nagyon szeret...:("


te nem is szereted. minek vagy vele?

2011. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ellenfél" nélkül nem sport győzni... :) Azaz : örülj, hogy van már tapasztalata, így tudja, hogy ha téged elszalaszt, akkor mit veszíthet. És tedd rendbe az önértékelésedet. A saját frusztrációdat vetíted ki rá. Bízz magadban, fogadd el amit mond, hogy te vagy neki a legjobb. :)
2011. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2. kommenelőnek:Denagyon nagyon szeretem én is őt.De akkor is nagyon idegbeteg leszek,meg nem normális ha eszembe jutnak a régi dolgai,mert minden egyes részletet elmondott...és ha ezek leforognak elöttem...paff KO az agyamnak....
2011. jan. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!