Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamit nagyon akarunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamit nagyon akarunk, azt megkapjuk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha az ember nagyon szerelmes, és egyszerűen képtele elfelejteni a másikat...ha nagyon akarjuk teljesülhet a vágyunk? Lehet hülyén hangzik...de valami tapasztalatok..? Van itt valaki, aki sokat várt, szenvedett, de megérte?
2011. jan. 7. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
volt egy srác, akit az első pillanattok akartam, hát meg is kaptam, de abban a pillanatban el is veszítettem...hát mit ne mondjak :/
2011. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Férfiakért nem érdemes szenvedni. Nőkért meg annál inkább!
2011. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére van ilyenbe személyes tapasztalatom, és jól végződött :D. Már kiskorom óta ismerten 1 csajt, aki tinédzser korában nagyon megszépült. Addig nem sokat beszélgettünk, de utána legjobb barátok lettünk, mindent elmondtunk egymásnak, és én többet akartam tőle. 2 év msn, és találkozgatások után végre ott volt az alkalom, lesmároltam, és 4 hónapot voltunk együtt, aztán elköltözött, de nagyon megérte, rettenetesen szerettem a csajt, egy álmom vált valóra :D.
2011. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) látom van vegyesen...sikerülhet is, meg nem is...végül is úgyse tudok mit kezdeni magammal úgyhogy mindegy...csak érdekelt más tapasztalata

egyébként én nem vagyok depressziós...persze, sokszor érzem magam rosszul de azért nem veszélyes a dolog..de azért köszönöm :) azt hiszem egész jól bírom ahhoz képest hogy minden nap látom...

2011. jan. 7. 23:50
 15/16 Moszuke ***** válasza:

hát nekem volt egy fantom szerelmem akit nagyon akartam volna, hogy összejöjjön, de nem jött össze..

aztán jött az életembe egy lány akivel úgy voltam, hogy: oké tetszik nekem, szép magas, mosolygós, hülyülős, próbáljuk meg.. hátha...

3hét tali után virágot adtam neki, stb-stb a sima tetszéstől kezdve fülig szerelmes lettem belé ő pedig erre rá kb 2hétre amikor kimutattam neki az érzelmeimet...:)

2011. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
lehetett volna belőle valami,de én az elején visszautasítottam,majd rájöttem h szeretem,de akkor már késő volt 3 év kellett h azt mondjam magamnak hogy lezártam magamban,de még a mai napig gondolok rá!!!szóval nálam nem működik ez a nagyon akarom és megkapom dolog,de az is igaz h semmit nem tettem ennek érdekében,csak vártam hátha mégis..de hát nem.....
2011. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!