Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamit nagyon akarunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamit nagyon akarunk, azt megkapjuk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha az ember nagyon szerelmes, és egyszerűen képtele elfelejteni a másikat...ha nagyon akarjuk teljesülhet a vágyunk? Lehet hülyén hangzik...de valami tapasztalatok..? Van itt valaki, aki sokat várt, szenvedett, de megérte?
2011. jan. 7. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajonos nem, sokszori tapasztalat, egy jol mukodo kapcsolatnak spontnnak, de legfokebb konnyednek kell lennie, kulonben bele lehet sz@rni, mar bocsanat
2011. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sokszor pont azért nem kapjuk meg, mert annyira görcsösen akarjuk.
2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az én tapasztalataim is azt mutatják, amit az első két válaszoló írt...
2011. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 hónap nem sok, de annyit voltunk együtt a barátommal aztán szakítottunk. vártunk 2 évet. halálosan szerelmes votlam belé. depressziós lettem, elveszítettem az összes barátomat és nem jártam el sehova. Megutáltam mindent és mindenkit. otthonülős és egész nap gépezős lettem. Folyton sírtam, nem tudtam mit kezdeni magammal és az életemmel. Majd 2 év után rám írt hogy eszébe jutottam. Rám írt és ahogy megláttam villogni a nevét, elkezdett fájni a hasam, mint akit gyomorszájon vágtak. és vagy 2 hétig úgy volt. Aztán találkoztunk és igenis megérte :)
2011. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz sok alatt? Én már kis korom óta utálok pl iskolába járni, dolgozni is, de nem látom, hogy hol a vége, hiába akarom nagyon, hogy legyen elég pénzem semmit se csinálni. Még csak a nyugdíjban se lehet bízni.
2011. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja és már 3 hónapja együtt vagyunk :) mellékhatások: nem bírom nem megcsókolni minden pillanatban, és ha nemt alálkozunk, baromira hiányzik, úgy hogy néha sírok is :) és nem merek rosszat teni vagy mondani, mert félek az újabb veszteségtől, amit az én kis törékeny testem nem íbrna újra átvészelni.
2011. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

mindenki mást mond...valaki szerint nem jó nagyon akarni mert direkt se kapom meg, más szerint meg éppenhogy ez kell, mert ha tényleg akarom akkor megkapom...:(

23:36-os, örülök, hogy neked sikerült :)

23:37- 1,5 éve

2011. jan. 7. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
23.38 minden bantas nelkul irom, mentalhigeniat tanultam, neked orvosi segitseg kell, mert amit itt leirtal, az nagyon nem egeszseges, igy fuggni valakitol :S
2011. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

23:36 vagyok már harmadszor :)

Nem ezen múlik. Bár akkor én is sokat gondolkodtam ezen, hogy akkor melyik legyen. Én azt tanácsolom először próbálj ki mindent (pl. mást keresni - nekem meg volt de nem sikerült így se kiszeretni belőle)

Ha nem sikerül, rengeteg és piszokerős türelem és akarat erő kell. A többi nem számít.

amúgy 15/L

2011. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23:36 ja igen amúgy az orvos nem szégyen. Mármint én is akartam pszichológushoz járni, mert már idegileg teljesen roncs voltam, csak nekem nem volt rá lehetőség. ha neked van, akkor szerintem nem szégyen elfogadni egy kis segítséget.
2011. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!