Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok valami jó idézetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok valami jó idézetet amit lehet üzenni egy lánynak aki hülyeséget csinál?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány akibe szerelmes voltam és ő is belém de nem jártunk.

Összevesztünk még Szeptemberben mostanában nagyon nyomul rá egy gyerek aki csak ki akarja használni,de amilyen hüly kis r!banc nem veszi észre és nem akarom megmondani,mert nem akarok már tőle semmit csak azt,hogy vegye észre,hogy neeeeeeee neki adja a szüzességééét!!!!!

Meg ne vele csókolózzon 1-nek.

És üzennék neki egy idézetet amiben benne van az,hogy eldobta azt aki szerette és a hülyeséget választja,de még nem késő.

Tudom,hogy semmi közöm hiszen tényleg nem akarok vele járni,de az nekem rohadtul fája,ha egy ilyen gyerekkel jönne össze aki ráadásul 20 éves.... És még ráadásul roma is. Finoman fejtem ki a kisebbségek utáni érzéseimet....

Na szóval egy nagyon helyes lány egy ilyennel ááááááá

ezt nézni is rossz lenne.

És a lány is megbánná csak már késő lenne.


2011. jan. 7. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves a csaj?
2011. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16
2011. jan. 7. 22:53
 3/11 A kérdező kommentje:
szal öreg is hozzá a gyerek ráadásul nem is szereti csak meg akarja b@szni...
2011. jan. 7. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene beleavatkozni, hadd csinálja. És ha a pasi szereti? te honnan tudod azt megállapítani hogy csak ki akarja használni? De ha te nem akarsz tőle semmit szerintem hagyd, mert ha benyögsz valamit neki, ő otthagyja és utána kiderül hogy te sem akartál semmit vele, ki fog borulni
2011. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt hagytad kit szerettel, mert a fuksz csillogasa elvakitott, de tudd sose keso visszaterni, mint cigo kezetol holtan fekudni
2011. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hú ezt nagyon tetszi köszönöm szépen
2011. jan. 7. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:

jo, akkor mivel azt látom nem fogod fel, hogy ez nem rád tartozik...

szólj neki, bántsd meg, törd össze a szívét, majd hagyd egyedül... tuti siker...

2011. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak féltékennyé akar tenni azzal a mocskos fuxossal?
2011. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ááá nem mert nem egy suliba járunk és nem is talizunk szal ez felejtős.

És nem megbántani akarom csak segíteni neki.

és valaki monjda már meg,hogy egy 20 éves fuxo mit akarhat egy full ártatlan 16 évestől ????? Akiről tudja,hogys szűz ?????

Sok ész nem kell hozzá....

2011. jan. 7. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:
hát sok eszed nincs is, ez tény...
2011. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!