Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szenvedünk annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvedünk annyit a csajok miatt?

Figyelt kérdés
Nekem már vagy fél éve teccik egy lány és nem tudom elfelejteni sehogyse bárhogy próbálkozok...Csak szenvedek miatta...
2011. jan. 7. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, bár az is megvan mind2 nemnél..:( de hát a ember nem tud parancsolni annak h kibe szeret bele.. úgy sokkal könnyebb lenne és nem is szenvednénk ennyit egy pasi/csaj miatt
2011. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek miattuk. Múltkor első randin meghívtam egy puccos helyre vacsorázni, elvittem moziba, megvettem neki minden szirszart és utána volt pofálya teherbe esni.
2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor igazán nehéz elfelejteni, ha minden nap látnom kell, mert a helyzet úgy hozza =/
2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
lányok! Amikor a fiú van totálisan belétek esve és bevall mindent ak meg ti szarjátok le és nemfigyeltek rá,mégha szeretitek is akkor is szartok rá,hogy minnél jobban törődjön veletek, szegény gyerek meg meg van háborodva,hogy mi a baj :D ha adunk nektek 1 centit elvesztek 1 km :D aztán meg jöttök,hogy "háát nemis törődnek velünk" :D elégedjetek meg avval amit adunk :D ennyi
2011. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha értenénk, hogy mit írsz, akkor jobb lenne... bár nem hiszem, hogy értelmes dolgot tudnál összehozni, ha ilyen zagyva vagy Kedves utolsó...
2011. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
meglehet érteni csak kicsit jobban oda kellene figyelni az írásra! :)
2011. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!