Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy egy kedves, aranyos lánnyal szivesebben jártok, még ha nem is annyira szép, mint egy üresfejű bombanővel?
2011. jan. 7. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A pasik a kedves, aranyos, szép, nem üresfejű bombanőkkel járnak a legszívesebben. :D
2011. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
igaz hát! :)
2011. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Itt most kapcsolatról van szó? Ha de, akkor az rohadtul nem a külsőségeken múlik, hanem a személyiségen, és ugyebár akkor számít, hogy kedves, aranyos, esetleg jó problémamegoldó, és még hasonló nyalánkságok. Csak a felszínes emberek nyavalyognak ennyit a külsőn. Nekem az a bizonyos kedves, aranyos lány a bombanő.


Ha nem teljesen.. hát, azt mondják, csak szexre elég egy üresfejű is, ő lesz az ember alakú tárgy, akibe lehet üríteni. Én ennél igényesebb vagyok, szóval üresfejűekkel szóba sem állok ilyen téren (:

2011. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy igaz.

Egy kevésbé szép Nö, aki értelmes, azzal szivesen töltöm el az idömet és nem csak arra vágyom, hogy megdugjam aztán a száját rögtön letapasszam, mert letépem töle a tapétát a falról.

2011. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyomul rám egyfolytába egy csaj, sötét. Inkább vagyok nő nélkül jelenleg, mint vele. Remélem érted mire célzok.
2011. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nagyon igaz!!
2011. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Áhh, ez kamu :D
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!