Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ronda párod?

Figyelt kérdés

Volt már ronda barátod/barátnőd, akit te is, vagy csak az ismerőseid rondának láttak?

Persze tudom, hogy az ember akit szeret azt szépnek látja.


2011. jan. 7. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha összejöttem vele, akkor nem láttam rondának. Hogy mások annak látták-e, nem tudom, mert nem kérdezgettem.
2011. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen. :) De hihetetlen, hogy a szerelem mennyire meg tud szépíteni valakit. :) :D
2011. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan volt, akit megismerkedéskor nem találtam kifejezetten helyesnek. Aztán mire összejöttünk, már mindig azt kezdtem érezni, hogy igenis nagyon jól néz ki, csak valahogy eddig nem vettem észre.

Fordítva is volt: nagyon helyes pasi, alig vártam, hogy megkapjam, aztán mikor megismertem, egyre inkább úgy láttam, nem is olyan helyes.

Sokat számít, ha szeretünk valakit. Őt ritkán látjuk csúnyának.

Olyan viszont tényleg volt, aki a környezetem szerint nem volt valami nagy férfiszépség.

2011. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!