Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználjuk egymást? Lejjebb!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználjuk egymást? Lejjebb!

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú akit mindenki a nagymenőnek tart és én persze nem ájulok el tőle ne is higgye azt. sokszor vagyunk együtt és állítólag kihasznál engem és úgy érzem én is ezt csinálom vele, mármitn a nyitótáncon ehyütt táncolunk és feltűnően mindenki előtt a szünetekbe és megfogja a kezem és szórakozik vele és én meg jól megmondom neki a magamét, csak az a kár hogy közben végigröhögöm az egészet.feltűnően sokat ér hozzám és ezt a többiek is észreveszik és én nem tudok vele mit csinálni amikor a kezére csapok akkor az őt mégjobban felhergeli, amúhy nem vagyok szőke, nem vagyok valami szép nincsenek olyan idomaim ami egy fiúnak tetszene és mindenki szerint stréber vagyok! Ha azt mondom, hogy Chuck és Blair kapcsolata a Gossip Girl-ben az szerintem elég érthető lesz, csak a különbség, hogy mi soha nem fogjuk egymást szeretmi.
2011. jan. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem neked más most tetszik az a fiú ;)
2011. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% hogy tetszik neked az a fiú.csak még magadnak nem ismerted be
2011. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

profi a srác, és ha nem akarod lekoptatni hanem úgy mond "szórakozol vele" annak szerintem előbb utóbb totális bele esés a vége részedről :D


Inkább ő szórakozik veled, és nem egymással, nagy különbség!

Mindig is utáltam az ilyen srácokat akik szemrebbenés nélkül tudják tenni az agyukat valakinek, de úgy tűnik ez a nyerő, te is róla írsz kérdést és nem másról.

Mindenesetre hosszú kapcsolatra ne számíts.


16/f

2011. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem is akarok, néha tök jól elvagyok mert úgysem történik velem semmi, de soha nem fogok beleszeretni már csak dacból is, lehet hogy mások meghajolnak előtte, de legalább legyen a világon egy lány aki nem fogja azt tenni, ő sem jobb a többieknél!

Amúgy köszi a válaszotokat! ja és hogy koptassam le, mármint ha azt mondom neki hogy hagyja abba annál jobban csinálja! ne szóljak hozzá vagy egyszerűen modjam meg neki hogy egy önimádó egoistának tartom?

2011. jan. 7. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszik neked és egyáltalán nem biztos hogy rosszul járnál vele. Szerintem inkább tartasz a dologtól, pedig egy próbát megér.

28/N

2011. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!