Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,aki mgunta a kapcsolatát,és csak megszokásból van együtt a párjával ? ha igen,miért nm szakit?
2011. jan. 7. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

4 évig voltam együtt egy pasival, akit két év után meguntam.

Azért nem szakítttam vele, met meszokott volt és knyelmes vele lenni. Ismertem minden szokását, mégsem voltam egyedül. Együtt is laktunk, szóval még azt is problémásnak találtam, hogy elköltözzek. Végül megtettem, de kellett hozzá egy barátnőm segítsége is, aki mellettem állt. Ez gyenge jellemre vall. Visszatekintve ezt szánalmasnak találom, őt is, magamat is jól átvertem. Azóta van egy másik barátom, akit nagyon szeretek, eldöntöttem, hogy ha megunnám, egyből továbblépek, bármennyire nehéz is.

Ha ilyen szituban vagy, lépj tovább.

2011. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is 2 év után untam meg,és már néha felvetettem,hogy legyen vége de szinte sirt. :S Nem akarom megbántani,de nekem élményekre van szükségem stb.Most csak barátnőzni szeretnék meg bulizni.17/ L
2011. jan. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!