Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Igyak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Igyak vagy ne?

Figyelt kérdés
Barátnőm haveri társasága meghívott házibulira. Természetesen barátnőmmel együtt mennénk, de egyikünk sem akar vezetni. Így nekem kellene vezetnem mivel azt mondta az ő barátai és p iszik. Viszont én senkit sem ismerek ott, szerettem volna ha én is ihatnék velük egy keveset, mégis jobban oldódik az ember, mintha 40 ismeretlen között állnál józanul.Mit csináljak? igyak vagy vezessek?, viszont akkor haverjait is vinnem kellene.
2011. jan. 7. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlen emberek közé mennék, biztos nem én lennék a sofőr. Biztos meg lehet oldani, hogy ne te vezessél, nem?

Olyankor én is jobban tudok beszélgetni egy teljesen új társaságban, ha kicsit iszom.

2011. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mivel kijelentette hogy ő iszik, vagy ha nem akkor nem megyünk, és másnak nincs jogsija, vagy azok is isznak.
2011. jan. 7. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel nem megoldható a dolog?
2011. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy 30 km re van, és du4 kor megy utolsó busz, hétvégén meg délben meg első vissza a városba, taxi is 6000 lenne kb
2011. jan. 7. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
és nem tudtok ott aludni?
2011. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmentek mindketten, ihattok mindketten, és majd másnap délután hazaindultok SZIGORÚAN JÓZANODÁS UTÁN!!!
2011. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sofőrszolgálat. Ha az ivás ennyire fontos, akkor annak ára van, ami megfizethető...
2011. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy taxi, és szétdobjátok az árát.
2011. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!