Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelme mással kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme mással kezdett el járni, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem tudtunk összejönni, mert ha a szerelem téma szóba jött, mindig elterelte a beszélgetést. És most úgy érzem hogy a szívem szakad meg, pedig tudom hogy boldogok lehettünk volna :( Ti hogy éltétek túl az ilyen helyzeteket? Van valami ötlet hogy könnyebbé tehessem? :(
2011. jan. 7. 05:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az eszedbe sem jutott, hogy "életed szerelmének" te még csak egy sima, hétköznapi szerelem sem vagy, nem hogy élete szerelme? Nem lettetek volna boldogok együtt, legfeljebb csak te lettél volna boldog mellette. Először ezt kell megértened és elfogadnod. Ameddig ez nem megy, addig szenvedés vár reád.
2011. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az elsőnek igaza van, hozzátenném, hogy még te se lettél volna boldog mellette, mert ha boldogtalannak látod, gondolom, nem tartott volna túl sokáig az örömöd.

Olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel. Ez a legfontosabb.

Senki nem tökéletes, ha jobban megismerted volna, egész biztos, hogy lettek volna olyan hibái, amiket el sem tudsz viselni. Nem szabad így fetisizálni senkit, hiszen semmivel nem jobb másoknál. Esetleg most látod annak.

Felejtsd el őt, nézz körül és találj olyat, aki tényleg megérdemel téged.

2011. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Életed szerelme?Még csak nem is jártatok.Ez csak fellángolás.Nem is ismered.Lehet ha összejönnél vele és megismernéd,egy egészen másfajta ember lenne,mint amilyennek te most idealizálod.

A problémád kb olyan,mint amikor valaki egy filmsztárba szerelmes.

Máskor inkább a dugást hozd fel témaként,ne a szerelmet,csak egy tipp ismerve a nőket.

2011. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt két életem szerelme. Az egyiknek felesége van, a másiknak már két gyereke is :D Az elsőbe 14 évesen szerettem bele, a másikba 10 évesen. Megesik az ilyen. XD
2011. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól ismerem, mivel a legjobb barátok vagyunk a világon. De felfogtam amit írtatok.
2011. jan. 7. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
majd az lesz életed szerelme, aki téged is ugyanúgy szeret, mint te őt.
2011. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz egyikkel sem ők nem értik miről beszélsz. Ha igazán szereted bármilyen rossz is hagyod hogy azt csinálja amit ő szeretne tudom milyen rossz de engedned kell hogy járjon mással mert te ez ellen nem tehetsz semmit neked az ő boldogsága a legfontosabb ha hiányzol neki és ő is úgy gondolja akkor biztos fel keres ha meg nem akkor tényleg muszáj elfelejtened!
2011. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nőként nem érdekelted. Az, hogy boldogok lehettetek volna, csak a te fejedben létezik, ő nem akart tőled semmit. Mit tegyél? Lépj túl.
2011. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!