Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem el mulik egy ido utan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem el mulik egy ido utan?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarazzam el erthetoen,hogy ertem a kerdest :S....de meg probalkozok


Szoval arra ertem,hogy egyutt vagyok a parrommal pl. 2 eve ...es a kerdesem az lenne a szerelem el mulik...de attol szeretem es vele akarok lenni(ha lehet vele elnem le az eletem) de mar nem vagyok szerelmes :S ez normalis???


2011. jan. 7. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sya,nekem is 2 év után múlt el a szerelmem,én mertem lépni most már nem vagyunk együtt de olyan fajta szeretet és ragaszkodás van még bennem iránta,sokszor hiányzik is,és igen az életemet is letudnám ,letudtam volna élni vele,de nem akartam őt hitegetni és húzni,megadtam neki arra az esélyt h találjon egy olyan lányt aki szerelemmel fogja vele leélni az életét,nagyon fog fájni az ha másé lesz a szíve,de nem lehetek önző!!!nem tudom h mennyi idős vagy,de ha úgy érzed h nem vagy szerelmes csak ragaszkodsz hozzá,akkor próbáld meg mással,hátha tovább tart mint 2 év!ha meg már nem szeretnél tovább lépni,keresni akkor meg élj vele,és ugy szeresd ahogy tudod,a te esetedben szeretettel nem pedig szerelemmel!!
2011. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Peersze,ez normális,egy idő után elmúlik,de aztán lehet újra fellobban.:) Nyugii,nem csak neked van ilyened,hogy egyik nap jajj de szeretem,másik nap meg: hm..ott megy..nem érdekel,vagy valami hasonló.:)
2011. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Madmax12 ***** válasza:
53%

A szerelemről kérdeztél úgye?

Van egy bölcs ember,aki a következőket mondta:


Az,az igaz szerelem,amelyik idővel elmulik,sose volt igazi!

2011. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
moszuke ezt a dumát honnan :D?
2011. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!