Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem el mulik egy ido utan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem el mulik egy ido utan?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarazzam el erthetoen,hogy ertem a kerdest :S....de meg probalkozok


Szoval arra ertem,hogy egyutt vagyok a parrommal pl. 2 eve ...es a kerdesem az lenne a szerelem el mulik...de attol szeretem es vele akarok lenni(ha lehet vele elnem le az eletem) de mar nem vagyok szerelmes :S ez normalis???


2011. jan. 7. 00:12
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
100%

a szerelem jó esetben átalakul kölcsönös szeretetté ami elvileg majdnem olyan jó mint a szerelem.

talán jobb is.. hiszen tudatos döntések sorozata.. míg a szerelem koránt sem az..

2011. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyesek szerint elmúlik és normális, mások szerint nem.

Szerintem nem.

2011. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hat nem tudom...


olyan nincs hogy el mulik, de szeretem a parom es kotodok hozza es nem hagynam el de szerelmes nem vagyok :S

2011. jan. 7. 00:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éve vagyunk együtt, de csak még szerelmesebbnek érzem magam, mint az elején... Már akkor is fülig bele voltam zúgva, de inkább úgy érzem, hogy napról napra egyre jobban... És rajta is ezt érzem... Sokan mondanak sok mindent, én állítom, hogy nem múlik el olyan gyorsan, mert tapasztalom, hogy nálunk ugyanolyan, vagy inkább még nagyobb lánggal ég. Bár mi igyekszünk is tenni érte, hogy ez így maradjon, és ha picit halványulnának az érzelmek, akkor teszünk róla, hogy a másik újból olyan lángolóan belénk szeressen :) 20L
2011. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
es ezt az ujra langra lobbantast hogyan teszitek??
2011. jan. 7. 00:30
 6/14 Moszuke ***** válasza:
100%

hát ez az.. tesztek érte, hogy a "láng" égjen.. ez nem szerelem.. a szerelem csak biológia.. azért nem kell tudatos döntéseket hoznod, hogy szerelmes legyél..megtörténik és nem tudod irányítani, nem kell tenned érte semmit, csak élvezni a hatását.


ti tudatos döntéseket hoztok, ergo szeretitek egymást.. és ez kelt bennetek szerelem érzést.


szal.. ha jól tolja két ember akkor igen.. mondhatjuk úgy, hogy a szerelem sosem múlik el:)

de azért ez ritka sztem..

2011. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, kicsit félreérthetően fogalmaztam. Inkább úgy mondanám, hogy nem is hagyunk esélyt, hogy enyhüljön a dolog. Nem teszünk külön semmit, csak még mindig csinálunk olyasmit, mint a kapcsolatunk elején. Például néha randizunk, mint az elején. Igazából amúgy is minden találkozónk előtt ugyanúgy érzem magam, mint a legeslegelső előtt- repkednek a gyomromban a pillangók... Ugyanúgy küldünk egymásnak édes szerelmes smseket. Ugyanúgy kedveskedünk egymásnak apróságokkal. Gyakran meglepjük egymást- én pl. van, hogy otthon várom -van kulcsom a lakásához- mikor egyáltalán nem számított rám. Ő is volt már, hogy nagyjából az éjszaka közepén hívott fel (de tudta, hogy még ébren vagyok), hogy menjek le hozzá, a ház előtt vár... Ugyanúgy udvarol néha, mint az elején, én pedig ugyanúgy kacérkodom vele. Minden nap beszélünk, elmeséljük egymásnak, milyen napunk volt. Mindent megbeszélünk egymással, onnantól kezdve, hogy mit álmodtunk, azon keresztül, hogy milyen volt az ebéd, odáig, hogy hideg volt a víz a zuhanyzásnál este... Mivel egy héten alig tudunk találkozni, így ezek a beszélgetések olyanok, hogy azt érezzük, együtt élhettük át az egészet a másikkal, mert az lenne a legjobb... Mostanában már többet tudunk együtt aludni, mint régebben, de így a heti 1-2 alkalmat is úgy várjuk, és élvezzük, mintha ez lenne az első. Ha felébredünk reggel, egymásra mosolygunk, és az az első mondatunk, hogy "szeretlek", "jó, hogy itt vagy mellettem", "csodás Veled", vagy valami hasonló... Ha Rá nézek, a világ legcsodálatosabb férfiját látom, és Ő is mindig úgy néz rám, hogy elolvadok tőle... És például már többször volt olyan, hogy rászólt a bátyja, mikor telefonáltunk, hogy ne gügyögjön már nekem a telefonban :D Én úgy érzem, még mindig igazi szerelem a mienk, nem csak szeretet.
2011. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem emiatt hagyott el a nőm! Hiába mondtam neki, h nem leszünk már olyan szerelmesek egymásba, mint az elején, mert a dolgok változnak, és változtak is!Ő azt mondta, már nem szeret úgy, mint az elején, és ezért szakított...az évfordulónkon!
2011. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

00:43

Irigykedek... :( :)


Én azt mondom, a szerelem nem múlik el. Természetesen tenni kell érte, de az elején is tesz érte az ember, hiszen kicsípi magát a randira, igyekszik a legjobb oldalát mutatni, stb. Aztán vagy megmarad ez a tenni akarás meg a szerelem, vagy szépen ellaposodik az egész és elmúlik minden.

Én nem tudom elképzelni, hogy olyannal éljek, akit szeretek, de nem vagyok már szerelmes...

(második voltam)

2011. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

es szerintetek ha a szerelem az egyik felrol elmult, valahogy fel lehet ujra lobbantani??


ha igen akkor megis mivel? :S

2011. jan. 7. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!