Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudtára neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára neki hogy kell nekem? Lentebb .

Figyelt kérdés
Van egy lány , láttam rajta , hogy nagyon tetszem neki ( ismerősei is mondták ) . Sajna elkerültem arról a környékről ahol ő volt , és akkor még annyira engem ő nem érdekelt . Viszont most már napról napra csak rá gondolok , és nem bírom kiverni a fejemből , csak ő jár az eszemben . Titokban virágot is küldtem már neki , és visszahallottam , hogy nagyon örült , meg hogy sejti hogy ki küldte , de nem biztos benne . Múltkor buszon megláttam és szemeztünk , mosolygott és forrott szinte a légkör arra a pár másodperce . Szép lány és rengeteg srác odavan érte , de úgy tudom ő nincsen senkivel és csak flört szintig megy el azokkal . Viszont egyszer amikor én beszéltem vele , nagyon zavarban volt és pirult .
2011. jan. 6. 22:18
 1/8 fegyvernepper ***** válasza:
Egyszerüen megmondod neki...
2011. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy ő ezt nyomulásnak veheti , a nyomulósokat meg nem csipázza .
2011. jan. 6. 22:32
 3/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem ennyiből bőven tudja ,hogy kellesz neki;)

Szoktatok beszélgetni vagy valami? Ideje lenne kezdeményezni, mert úgy tűnik ő is akarja:)

2011. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
tépd ki a szived, add neki, ha esetleg nem tetszik neki, nyúlj alá és öklözd meg
2011. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess, hívd el valahova.
2011. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg h szokott e jarni buliba,vagy moziba...ha azt mondja igen,akk nemondj semmit,csak mosolyogj,ha azt mondja nem,akk is mosolyogj xD

aztán másnap,mikor mar nagyon varja,hmegkerdezd tőle...kerdezd meg h van-e kedve elmenni veled moziba,vagy elmenni egy kavera..ha azt mondja,h nem ,akk mondd h csak egy ötlet volt:) aztán elmész valakihez dumalni,vagy begyukod a fülhallgatot a füledbe ha buszon vagy:D

de fontos,h ne aznap hivd el moziba,mikor megkerdezed,h szokott e jarni moziba.

uristen oly érthetetlen megfogalmazast:D:D

rem. azert eltudod olvasni:)

15l

2011. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vetkőzz le neki...
2011. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

váratlanul írj neki smsben egy ilyen szöveget:...tudod, van aki némán ül, van aki megőrül, van aki tűr, és van aki elmenekül,

de néha van aki küzd, és néha van aki nyer, ha kell belehalok, de nem adom fel..



tuti leveszi majd a lábáról, sok sikert?:)

2011. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!