Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta h azért nemakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta h azért nemakar velem lenni mert nemakar megbántani. Ezt mire értette? Ettől még lehet h szeret?

Figyelt kérdés
félévig kavartam egy pasiwal de barátnője volt és nemjöttünk össze de szerettük egymást(én kimondhatatlanul szerelmes voltam) azóta ennek már vége már1éve(a bnőjéwel már szakítottak)de én még mindig szeretem és próbálkozok. aztmondta h azért nemszeretne járni velem mert nemakar megbántani. de ezt már rengetegszer eljátszottuk(de most tényleg komolyan gondolta ahogy észrevettem) és találkozni se akar(fél h lenne valami) de közben szerintem még mindig szeret valamien szinten. Most akkor mivan??
2011. jan. 6. 22:12
 1/9 nielindi ***** válasza:
47%
miért kell w-zni?!?!?! ha egyik szót le tudod írni rendesen, akkor a többit miért nem?!?!?!
2011. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljáááááááááááááááááááááááááááááááá vagy ne írkálgass -.-""
2011. jan. 6. 22:18
 3/9 Bummshakalaka ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17,5 L
2011. jan. 6. 22:21
 5/9 nielindi ***** válasza:
100%
ha szerinted szeret, az nem jelenti azt, h tényleg szeret. nem akar téged. mit nem értesz?!
2011. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már 50ezerszer elmondta h nemakar utána mégis jött pitizni h milett vna ha velem marad meg h lehet mégis szeret meg ez meg az. csak aztán jött vmi hülye veszekedés és kezdtük előről h mégse de utána párhónapra rá megint akart....stbstb
2011. jan. 6. 22:23
 7/9 Bummshakalaka ***** válasza:
100%
Szerintem is. Én pl. akkor mondok ilyeneket ha "leakarom vakarni" magamról a csajt:)
2011. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi sincs.Ebbe te képzelsz bele többet,mint,ami valójában van.Szerintem a srácnál betelt a pohár és elege lett a se veled,se nélküledből.Tudja,hogy ha újrakezditek megint szétmentek és feleslegesen bántjátok csak a másikat.Lásd be,ha valami nem működik,akkor kár erőltetni.
2011. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Azért mondta, hogy nem akar megbántani és nem lehettek együtt, mert nem akar már veled lenni, csak nem így akarta megmondani. SAjnos el kell felejteni:(
2011. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!