Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerelmes az expasijába és engem megkért,hogy jelöljem be egy közösségi oldalon és vegyen fel msn-re,hogy megtudjak valamit.A srác találkozni hívott,a barátnőm mondta hogy oké. Azt mondtam a lánynak,hogy nem jönnék össze vele,de... Aztán a többi dologról nem számoltam be a barátnőmnek,viszont találkoztunk többször és 3 nap után mégis összejöttünk. A barátnőm szerintem sejt valamit, de inkább nem mondom el neki,mert nagyon haragudna. Nem is kerestem azóta,szerencsére ő se engem,de félek,hogy rákérdez. De ez most olyan hogy pont ő hozott össze minket,aki szerelmes:S
2011. jan. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozott össze benneteket, csak általad akarta kideríteni, hogy a srác túllépett-e rajta, vagy van-e még esélye. Ha nem hazudtad volna neki azt, hogy nem járnál vele, akkor biztos nem mondta volna, hogy találkozzatok.

Én nem vertem volna át így egy barátnőmet.

De most már mindegy, ezért ne szakítsatok, viszont a barátnődnek, aki még mindig szerelmes a srácba, biztos nem fog jól esni és biztos egy darabig nem lesz kedve veled barátkozni.

Azért én örülök, hogy nem ilyen barátaim vannak, mint te.

Mondjuk nekem eszembe sem jutott volna kémkedni küldeni a volt pasim után valakit.

2011. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jó barátnő vagy...

de részben megértelek, mert ha mindketten akarjátok a másikat, akkor nincs joga közétek állni, csak mert neki nem jött össze. végülis az ő kapcsolatuknak már vége, nem avatkoztál bele.

viszont jobb lenne ha elmondanád neki, ennyit azért megérdemel ha már barátnődnek nevezed.

2011. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak oltás legyen itt, szeretném elmesélni mindenkinek, hogy az én körömben is történt ilyesmi.

Itt csak annyi variácó volt, hogy a bnő azt mondta, hogy nem kell neki a srác, szétmentek a lánnyal, és a bnő mégis összejött vele. Mai napig nem szólnak egymáshoz, pedig isszonyatosan jó barátnők voltak. ÉRthető.

Viszont a bnő ilyen vidámnak, boldognak még soha nem láttuk. De a srácot sem.

Néha előfordul ilyen, hogy valaki kárán boldogok leszünk.


Talán egy picit azóta, mintha engedett volna a másik lány. Nagyon sokan probáljuk meggyőzni, hogy nézzen rájuk, tényleg boldogok! És mintha örülne már neki :)

2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos en a gyerekkori baratnomet veszitettem el,egy ilyen hulyeseg miatt.
2011. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!