Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy van olyan srác akinek megy a csajozás és van aki bármit tesz is nem jön össze? Hogyan kell barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Komoly választ kérnék,mert mostanság elgondolkoztat ez..,illetve kort és nemet is..22f
2011. jan. 6. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy,h mit mutatsz.rádnéz és ami lejön neki az a lényeg.beszélgessél sokat lányokkal és majd rájössz.
2011. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21/f, kövér vagyok és nem megy a csajozás. Ez pl egy jó indok, lehetek bármennyire jófej, mindig van nálam "szebb" testalkatú.
2011. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak: a testalkat nem minden. Én átlagos alkatú vagyok mégis visszautasítottak éveken át, pedig egy abszolút higgadt, és nyugodt természetű ember vagyok. 20 éves koromra találtam egy lányt aki végre komolyan vesz és aki önmagamért szeret. Mindenki megtalálja a párját előbb utóbb. Ne adjátok fel én is ebben a cipőben jártam éveken át. 20/f
2011. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: nekem izmos a testalkatom -igaz teszek is érte keveset- mégsem megy a csajozás. bár én nem szoktam csajozni, hanem ismerkedni. a baj csak az, hogy potenciális fiú barátot látnak bennem, mert kedves vagyok és jó velem beszélgetni. pedig messze állok a melegségtől :) mégis... a fene se tudja.
2011. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


neki szólt, és -teszek is érte nem keveset-

2011. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nos bár nekem megy a csajozás, de keress rá erre: pick up artist

Lényegében a csajozás művészete, egyesek próbálnak belőle sportot űzni, és lehet olvasni technikákat. Én még egyiket se használtam.

2011. jan. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a pick up artist dolog hülyeség. Egy lány soha nem a dumád alapján dönt. A legfontosabb az arc. Ha jóképű vagy, akkor szinte mindegy, hogy milyen a szöveged (mondjuk minimális kommunikációs készség ajánlott), nagy valószínűséggel nyert ügyed van.
2011. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Előző válaszolónak: Nem csak az arc számít.

Persze az is lényeges, mert amikor látunk egy pasit akkor először az arcot nézzük, utána az alkatot, és utána jön a viselkedés, persze még csak távolról nézve. Ha beszélünk a pasival, akkor számít azis hogy mennyire magabiztos. Ne legyen beképzelt, de pl. olyat se mondjon hogy "na végre tetszek valakinek, eddig egy csajnak se kellettem" mert ezzel mindent el tudtok szúrni, még akkor is amikor már kicsit jobban ismeritek egymást.(volt már erre példa) A többit meg biztos tudjátok, legyetek jófejek stb...

2011. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha nem szép az arca, akkor esélyt sem adsz neki. Tehát amit mondtam, az igaz. A külső az első, és épp' ezért legfontosabb "szűrő"
2011. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyi baromság! Azért lennének tippjeim miért nem megy az itt beszélgetők jelentős hányadának a csajozás. XD

Írtátok h az arc számít. Számítani számít, de nem csak az. Igenis meg lehet közelíteni úgy is a normálisabb csajokat (tehát aki nem gondolja úgyh elrontja az imidzsét ha szóba áll veled) ha nem vagy álompasi kinézetű. A kommunikáció nagyon fontos dolog!!! Szóban és nonverbálisan is. A szóbeli része gyakorlással fejleszthető, a testbeszéd viszont komoly odafigyelés kérdése. Lényeg h ha tudsz velük beszélgetni bármiről, és lehetőleg szórakoztatóan, akkor már jó úton haladsz. Onnan csak úgy lehet elszúrni ha túl sokáig nem lépsz a következő szintre, mert 1 bizonyos időegység után ha még mindig csak haveri/ismerkedős beszélgetésnél tartotok, akkor 1 idő után bekerülsz a lelki szemetes, vagy haveri srác kategóriába, aki nagyon jó társ, de nem potenciális pasi. A beszélgetés folyamán el kell érni h érdeklődjön irántad, ami szintén gyakorlással javítható. Egy idő után észre fogod venni melyik csajnál mi lehet sikeres. Van aki arra bukik ha előadod a flegmát, mert elérhetetlennek tűnsz, van aki arra ha elmondasz neki csomó mindent, mert őszinte pasit keres, van akinek pedig csak arra van szüksége h bókolj neki picit h melletted jónak érezhesse magát. Aki teljes életet él, minden helyzetre tud olyan példákat mondani, amit ő már megélt és úgy tűnhet a csajnak bejöhet. Előadhatod 1-2 berúgós vagy akármilyen sztorival a laza vagy rossz fiút, vagy épp előadhatod mennyire összetörték az eddigi csajok a szíved akiknél próbálkoztál h lássa milyen érzékeny vagy ha úgy tűnik nála az jön be. Ezzel nem hazudsz amíg nem kitalált dolgokkal állsz elő, csak a számára érdekesnek tűnő oldalad mutatod be, amivel már van esélyed arra h felkeltsd az érdeklődését. Ha megvan az érdeklődés, már csak a haladás tempójára kell figyelni. Nem szabad sem elsietni, sem eltöketlenkedni az időt, mert mindegyik bukást eredményezhet. Ha elsieted nyomulós leszel, ha sokat vársz, lehet azt hiszi nem akarsz többet tőle, vagy közben találhat mást, esetleg átsorol a beszélgetések és közeledés miatt a haver kategóriába. A testbeszéd meg arról szól h a lány lássa h örülsz neki, figyelsz rá. Próbálj mindent érdeklődéssel tenni, persze nem kell túlzásba vinni. Ezek a dolgok gesztusokból észrevehetőek. Persze ez utóbbira nem kell ügyelned ha tényleg nagyon érdeklődsz iránta, de azért próbáld kimutatni hátha nem látszik kellően.

De am lehet bulikban is csajozni. Nekem sokszor sikerült ott is. Lényeg h magabiztos legyél. Bár ez nem csak bulikban, minden esetben fontos. Egyetlen csajnak sincs szüksége 1 nyámnyila srácra aki előbb fut el adott esetben mint ő. Minden csaj szereti ha érzi h van kire támaszkodnia, még ha nem is vallják be. Ahogy néha nekünk is jól esik 1 megértő lány aki kiáll mellettünk ha kell. Szal nekik is kell 1 magabiztos srác, akire igenis tudnak támaszkodni és biztonságban érzik magukat mellette. Nem azt mondom h gyúrjon mindenki. Elsősorban nem fizikai, érzelmi biztonságról beszélek. Egy labilis, bizonytalan srác bárhogy is néz ki, jelentősen romlanak az esélyei csak ezek miatt. És hát ez utóbbiak azok a dolgok amik befolyásolják az első látásra kialakult véleményt. Azt pedig a legnehezebb befolyásolni. Vagy azt látja h lazán, de magabiztosan mész oda, és céltudatosan kezdesz beszélgetni vele, ez esetben jó eséllyel megalapoztad h elkezdődjön a beszélgetés és marad a kép, vagy odaosonsz hozzá, alig mered megszólítani és máris el vagy könyvelve 1 szerencsétlenségnek. Ez esetben vaszeg nem kerül sor beszélgetésre sem, és buktad a szitut. Aztán írhatnék még ezer dolgot ami fontos lehet, de úgysem 1 leírás hozza meg az áhított sikert a csajoknál. Csak tippeket próbáltam adni, amiket tapasztaltam és megtanultam az évek alatt. Remélem vmelyest tudjátok kamatoztatni amit itt leírkáltam. Sok sikert! ;)


"életművész"

2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!