Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani . Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani . Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

van három fiú...

az egyik az exem.. akit nagyon szerettem... és ő is... de szakítottam vele sajnos... de nagyon jó barátok vagyunk és mindent elmondunk egymásnak.... és most... felhozta hogy megint lehet hogy újra kéne kezdeni....


a másik.. egy nagyon jó pali.... izmos... tényleg ilyen tökéletes pali...de őt nem régóta ismerem.. és és nagyon csajozós.. de azt mondta nekem h én tényleg tetszek neki és olyat hozok kibelőle hogy 'uhhh' és meséltek nekem róla.. meg már ismerem nagyjából .. és az tuti h nagyon tud szeretni... és hogy hűséges lenne... de szerintem túl jó pali hozzám


és a hamradik pedig... legjobb barátnőm ikertesója.... nem helyes... nem csúnya... de valami vonz benne.. nagyon jól eltudunk beszélgetni.. tetszik a stilusa... minden... de még nem ismerem egész jól...


szerintetek a három közül .. melyiket válasszam??

nekem már.. olyan kapcsolat kéne... ami sokáig tart...

hogy döntsek hogy ne csalódjak?

köszönöm előre is


2011. jan. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Válaszd azt, amelyik intelligens és megtanít írni.

Ja és a váalszom miatt meg küldheted az izmosat, hogy megverjen...

2011. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális választ vártam :S
2011. jan. 6. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne eldöntened nem nekünk!
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt amelyik elvisel téged... nem gondolod kicsit megalázónak, hogy te így válogatsz közöttük? de neked persze "tartós"kapcsolat kell. szerintem várdd meg, amíg lép valamelyikük, ne te válaszd ki az illetőt. as akkor a többit utána ne bátorítsd.
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján a 3.-at választanám a helyedben.

16/F

2011. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2. a neked való...

A 3.-at kerüld el szerintem, jobb lány illene hozzá a leírás alapján. Az első meg, biztos van oka rá, hogy szakított veled és ha akkor volt valami probléma,akkor egy idő után megint előjön...

2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!