Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módon hathatok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon hathatok rá, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
19 éves tanácstalan srác vagyok. A barátnőmmel párkapcsolatban élünk már lassan 4 hónapja. Elég sok a vita, ami valószínűleg a távolság miatt lehet, mivel amikor együtt vagyunk, minden rendben. Minden ki hülyeségen összekapunk, veszekszünk, csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez időnként. Lassan 11 hónapja leszünk együtt, de a távkapcsolat úgy érzem ''eszi'' a kapcsolatunkat. Sok hibát elkövettem én is, de ő mostanában hibát-hibára halmoz, ami természetesen nekem nagyon fáj. Úgy érzem nem foglalkozik annyit velem, mint amennyi tőle telhet. Megismerkedett egy fiúval, de csak mint barátok. Kicsit féltékeny típus vagyok és féltem a kincsem. Elég büszke lány és önfejű. Ha vita van, mindig én kezdeményezek, próbálom békíteni. Szeretném elérni nála, hogy ne úgy történjenek a dolgok, mint ahogy azt ő már elvárja. Volt amikor úgymond bekeményítettem, de utána rosszul éreztem magam az eredményesség ellenére is. Szeretném megtörni a büszkeségét, de ne olyan módon, hogy ez neki fájjon, mivel nagyon szeretem.
2011. jan. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor most mióta is vagytok együtt?
2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első, 11hónapja vannak együtt, 4hónapja távkapcsolatban élnek.

kérdésedre a válasz: próbáljátok megbeszélni a dolgokat, kérd meg rá, hogy inkább beszélgessetek, nem pedig egyből egymásnak esni nagykéssel módon.

2011. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire érezteted vele, miután mondjuk egy találkozás után elváltok, hogy hiányzik Neked?

Vagy Neked hiányzik ez a törődés?

Mi miatt törnek ki gyakran a viták?


Én 2,5 évig éltem távkapcsolatban, nagyon nehéz volt. Rajtam egyből kitört a hiány a találkozások után, üresnek éreztem magam. Nem éreztem úgy sokszor, hogy a párom nagyon figyelne rám és próbálna ezen enyhíteni..kifejezni, hogy nem csak a hétvégi szex kell.



A párom azt érezte a távozás után, hogy feltöltődött és örült, hogy ennyi időt végre együtt tölthettünk. Nem értette, hogy nekem ez ilyenkor sokkal jobban fáj. Őt egy hét után kezdte újra elönteni a magány.. (volt hogy két hónapig nem láttuk egymást).


Én pedig 1 hét után kezdtem rendbe jönni abból, hogy feldolgozzam, hogy elment.


Ezeket az érzéseinek nagyon részletesen meg kellett beszélnünk, hogy tudjuk, hogy nem arról van szó, hogy nincs szükségünk a másikra. Csak máshogy működünk.

2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!