Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység. Ciki megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Ciki megbeszélni a barátommal?

Figyelt kérdés

Van a barátomnak egy barátnője. már elmondta, hogy ő csak tényleg a barátnője, és ne legyek rá féltékeny, mert nincs miért. De biztos vagyok benne, hogy régen volt köztük valami. Szilveszerkor mi alig beszéltünk, de mondta hogy őt a csaj felhívta és vele beszéltek. Meg még amikor nem jöttünk össze, mesélte, hogy a csaj amikor félt egy póktól a szobájába, a barátomat hívta fel először. A csaj egy bomba nő, 17 éves, a barátom is 17 éves. Míg én se szép vagyok, se magas és csak 15. Megesz a féltékenység. Rá szeretnék kérdezi majd, de nagyon ciki lenne, vagy zavarná?


//ha több infó kell->//


Egyre jobban zavar a dolog, mert a barátom nem szereti a facebookot,nem is használja nagyon, de a csaj képei alá mégis ír kommenteket. Míg én ezt nem kapom meg tőle. Talán ez zavar a legjobban. Jelentéktelennek érzem magam.


2011. jan. 6. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket meg kell beszélni. Egyáltalán nem ciki.
2011. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki megbeszélni. Szerintem ha lenne valami köztük akkor nem mondta volna el pl a szilveszteri dolgot. Az egészséges féltékenység nem baj, de a sok nem jó...
2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jan. 6. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Bombanő? Ez felkeltette az érdeklödésemet. Tudnál küldeni egy képet róla priviben?
2011. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
l gusztustalanság tőlem, hogy itt beszélem ki őket..szóval biztos hogy nem küldök képet.
2011. jan. 6. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Sőt, az ilyet meg kell beszélni. Tudod, a férfiak és a nők nagyon különbözően gondolkodnak. Szerintem a barátodnak eszébe sem jut, hogy ezzel megbánt téged. Nem hiszem, hogy megcsal azzal a lánnyal, mert akkor inkább titkolózna róla. De Neked is szükséged van egy önbizalom tréningre...Te is bombanő vagy! Ezt el KELL hinned magadról.
2011. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, elég különbözően gondolkodnak, pont azért is, hogy amúgy elég nehezen beszél ilyen dolgokról (mrmint érzelmek, fájdalmak, meg ilyenek) és ezért is félek, de most már tuti megbeszélem vele.

De azt hogy szép vagyok, azt nem tudom bmesélni magamnak sajnos :) Volt egy nehéz időszakom..depresszió meg ilyenek.. azóta semmi pozitív nincs bennem, nem látom magamat szépnek, vagy jónak sé barátaim sincsenek. Épp hogy akad 1-2 de ők pedig messze laknak, és nem látom őket minden nap. Tehát az én esetemben nehéz ez az önbizalom tréning :// De igen, így kéne lennie :)

Nagyon köszi a választ :)

2011. jan. 7. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg! :)

Egyáltalán nem ciki,sőőőőt..kell az ilyen egy kapcsolatban. :)

2011. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük :) Nincs ok féltékenységre ^^
2011. jan. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!