Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan folytassam? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még sosem voltam ezelőtt szerelmes. Az egész úgy indult, hogy hónapokkal ezelőtt feltűnt az egyik évfolyamtársam, akiről korábban még csak nem is hallottam meg úgy nem tűnt fel. Aztán akkor úgy megtetszett, de úgy voltam vele, hogy hagytam az egészet mert úgy gondoltam, hogy úgysem kerülhetek hozzá közelebb. Nem telt bele sok idő, kiderült, hogy több közös, éppen akkor induló programban részt veszünk és az élet valahogy úgy hozta, hogy közeli kapcsolatba kerültünk egymással; elkezdtünk beszélgetni és talán valamennyire ismerkedni. Olyannyira jól alakult a kapcsolatunk, hogy 2 nap beszélőviszonyos ismeretség után együtt töltöttük egy közös baráti társaságban a szilvesztert. Akkor már éreztem, hogy nálam valahogy több van mint volt előtte, ezért voltam akkora címeres ostoba ökör, hogy csak úgy mellesleg megemlítettem neki, hogy nagyon bejön. Erre mosolygott és megköszönte. Az este végén, órákkal később azt mondta, hogy nagyon örül, hogy megismerhetett, mert sosem találkozott még olyan emberrel mint én vagyok. Ennek én örültem és úgy gondoltam, hogy elkezdek vele ismerkedni. Nem vagyok az a típus, aki kapásból letámadja a lányokat, szóval ebben az esetben is ismerkedni akartam vele és nem leteperni azonnal. Közben azon találtam magam, hogy elkezdődött újra az iskola és teljesen megváltozott az életem: soha nem tapasztalt módon elkezdett érdekelni (nem tudom, hogy szerelemnek nevezhetem e, mert talán az még túl korai). Beszélgetünk néha meg fényképeket lájkolgatunk, de úgy látom, hogy talán ő egy kicsit távolságtartóbb és sokkal kevésbé nyit felém mint azt én szeretném. Időközben felvettem msn-re, de azóta egyszer sem jelentkezett be. Ma délután egy mosollyal mondtam neki, hogy néha azért felnézhetne msn-re. Erre kb ez volt a válasza: hát őőő...őőőő... nem nagyon szoktam feljárni... de persze mindezt olyna hangnemmel mondta, mint aki kb most utasított vissza végleg:) Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, sőt még azt sem tudom, hogy mit érzek pontosan. Teljesen összezavarodtam és kérlek titeket, hogy segítsetek tanácsokkal, vagy tapasztalatokkal. Köszi
2011. jan. 6. 19:00
 1/1 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Az a gond ,hogy miután megtudta mennyire tetszik neked, elvesztetted az érdeklődését:S Talán az volt a gond, hogy túl kedves voltál és nem "nyomultál". És már csak barátnak akar téged:(
2011. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!