Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakítottatok a kedvesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok a kedveseddel?

Figyelt kérdés
ez így gondolom furán hangzik :) de érdekel hogy ki miért..
2011. jan. 6. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megcsalt...
2011. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A közös életünkben túl nagy volt rajtam a teher, ő meg túl keveset vállalt, nem akarattal, ennyit bírt. Én túl gyenge voltam és nem bírtam, kiborultam, mint egy hülye, ő meg engem hibáztatott és elhagyott. Mindketten elkövettük a saját hibáinkat, de a lényeg, hogy nem voltunk egymáshoz valók, csak a szerelem volt nagy. Később már nem kellett volna akkor sem, ha hozzám vágják. :)
2011. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
legutóbb velem szakítottak, és úgy érzem soha a büdös életben nem fogom megtudni, hogy miért.
2011. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamóca. ***** válasza:
hát megcsalt, nem tisztelt, a szexben is lusta volt, közös programot se tudtunk és még meg is ütött, de azt csak egyszer.
2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Több évig nem láttam az orromig se a szerelemtől, aztán már igen: hogy mekkora senki volt!
2011. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt szerettem, aki valójában volt, inkább egy kitalált személyt, akit én láttam benne.:(
2011. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem szakítanék vele. Remélem életem végéig velem marad, és 100%, hogy nem csal meg. A jobb kezemről van szó.
2011. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a "mostani" szerelmem miatt hagytam el a régi páromat,nem azt mondom h megbántam,mert nem bánok meg semmit,csak az a szomorú h ez az illető nem érdemel meg engem és a szerelmemet!!megpróbálom magamban lezárni ezt a nagy érzelmi zűrzavart és nélküle új életet kezdeni,de bevallom őszintén kedvem és energiám sincs ehhez az egészhez,egy darabig inkább egyedül szeretnék maradni!!így legalább senki nem tud szenvedést okozni nekem!!!
2011. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Éppen aktuális. Nekem 3 napja ért véget akapcsolatom. Egyszerűen elmúlt a szerelem.:/

És most még nem látom a fényt az alagút végén, el vagyok keseredve, de lesz jobb is.:)

2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Doddie válasza:
Nekunk nagyon bonyolult... Egyszer szerettem, egyszer nem... De nála meg nemtudtam megállapítani, hogy msot szeret, vagy nem... 3x jártunk, de mindig volt vmi rossz. Nemtudom mért is kellettem neki, lehet hogy szeret/szerettet, de nem mindig volt kiismerhető...Aztán az első járásunknál megis csalt. Lesmárolta az osztálytársát, és én ezt észre vettem, sírva elrohantam előttük, és jött magyarázkodni, aztán én hülye adtam még 2 esélyt... de már megint szakittottunk, most ugye nem vagyunk egy pár, de kb. fél honappal ezelött még azt irta h még midngi szeret, én meg leirtam h énis őt, de nem járunk többet, erre most "...csak megvédtelek a barátnődnél már ez is baj, de ez akkor volt amikor még teccetél..." na mondom, akkor mostmar nem teccek neki xD
2011. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!