Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme, hogy vele legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy vele legyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel 16 éves korom óta együtt vagyunk.Anyukámék először nem engedték, hogy vele legyek mert egy tahonak tartották de, ez csak kifogás volt neki mert, baromi rendes pasi. Évekig csak titokban találkoztunk volt, hogy hazudtam itthon, hogy barátnőmnél alszok közbe meg vele voltam vagy szalagavató után meg bulik helyett persze itthon kiborult a billi és egy ideig sehova nem engedtek maradt a telefon meg az msn idővel még a géptől is eltiltottak. Anyukámmal probáltam megbeszélni a dolgokat de, nem hallgatott rám persze a srác normálisan tanult suli után elment melozni a mai napigh ugyanazon a munkahelyen dolgozik de, ennek ellenére anyukám nem értette meg. Leérettségiztem 28 évesen minden álmom az volt, hogy tanár vagy aerobikedző legyek de, ahol lakom itt a környéken nem volt olyan suli mesze nem engedett el, mert megcsalom meg nem birná ki nélkülem én inkább elmentem melozni és ahogy leérettségiztem nyáron össze is költöztünk biztam benne, hogy ha a tanulás nem legalább a másik álmom, hogy családom legyen való fog vállni. Beszéltünk a dolgokról többször is nem volt ellen a gyereknek meg az esküvőnek de, ő mindezt csak pár év mulva szeretné. Ő most 22 éves én 20 vagyok. Tegnap már kiborultam mondtam neki, hogy elmegyek tanulni kérdezte hova mondtam pestre és kiröhögött csak mert, tudta hogy vicceltem. Mondtam neki, hogy én minden álmomat feladtam miatta miről kislányként álmodtam ő meg semmire nem képes értem és ha nem tesz valamit értem akkor én szombaton lelépek.A válasza az volt hogy ilyen fiatalon nem akar gyereket de, még pár év mulva sem max 4 év múlva. PErsze igen kiborultam és inkább a földön aludtam. De, mondtam neki döntsön mert én inkább tovább lépek ha kell egyedül. Jól csináltam szerintetek?
2011. jan. 6. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkabb tanuljal és utana legyen csaladod,sokkal biztosabb alapra épithetsz.Ha a parod szeret igazan,akkor tamogat a tanulasban.
2011. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hisztis vagy,de rendesen.20 éves vagy,4-5 év múlva miért nem lehet szülni,miért most kell? Akkor még csak 24-25 éves leszel,remélhetőleg értelmesebb,mint most és nem 30,nem késel el semmivel.Addigra kitanulhatnál egy szakmát,mert munkáról eddig nem beszéltél,csak örökségről és gyerekről.A párod 22 éves,jó,hogy nem most akar mindent a nyakába venni,ráér sorban megvalósítani mindent.Veled képzeli el a jövőjét,ezért akar építkezni.Ez miért nem elég neked,hogy együtt építitek fel az életeteket?Nem minden a gyerek.Attól sem felnőttebb nem leszel,sem a kapcsolat komolyabb.Ti még igen gyerekesen viselkedtek.Ő nyavajog,hogy nem enged el máshova tanulni,mert akkor megcsalod (komoly ember gondolkodása valóban),te pedig inkább szakítasz,ha nem csinál neked márpedig most azonnal gyereket.Előbb érjetek el valamit,(suli,munka)legyen biztos anyagi háttér,épüljön fel a ház legalább tető alá,az még tényleg 5 év,25 évesen még fiatal lesz a gyerekedhez és ne röhögtess,hogy ha akkor szülsz,akkor nem éred meg az unokáidat. 65 év a nyugdíjkorhatár,addig csak kihúzod valahogy és már jó esetben 8.-os lesz az unoka.
2011. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egész életedben bánni fogod, ha most em tanulsz! Ne add fel az álmaid! Van egy ismerősöm. 18 évesen hozzáment nála 10 évvel idősebb szinészhez, feladta az álmait. Rögtön jött a baba, aztán a kö. meg a következő. Amikor a legkisebb 10 éves múlt tanulni akart, ekkor a férj elköltözött, de nem hátrált meg. Pár hét múlva visszajött a férj. Aztán elérkezett egy olyan periódus, amikor a feleség keresetéből kellett élni. A feleség örül a felnött gyerekeinek, de azt mondja"jobban megbecsülték volna", ha korábban a sarkára áll, és ilyenkor a férjre gondol. Egyébbként a köztük levő kapcsolat minőségileg változott. A férfiak - bármit is mondanak egyébbként - hosszútávon nem becsülik azt, akit nem éreznek egyéniségnek.

43 éves emberekkel foglalkozó nő.

2011. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szomszédom 43 és 45 évesen szült. Tudom extrém példa, de 70 éves korára lehetnek már unokái. A szülei is megérték, hogy óvodás unokáik vannak.:)) Az én családomban senki sem szült 25 éves kora előtt. A nagymamám még a dédunokáit is ismerhette.:)
2011. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!